неділя, 02 жовтня 2011 12:58

"МЮ" і "МанСіті" обіграли своїх суперників
6

Лідери чемпіонату Англії з футболу "Манчестер Юнайтед" і "Манчестер Сіті" виграли свої матчі 7-го туру.

"МЮ" на рідному "Олд Траффорд" не без зусиль здолав новачка прем'єр-ліги "Норвіч" - 2:0. Обидва м'ячі переможці провели у другому таймі. Спочатку на 68-й хвилині відзначився Андерсон, а під завісу матчу переможну крапку поставив Денні Уелбек (87).

"Ман Сіті" у свою чергу здобув розгромну перемогу над "Блекберном" в гостях - 4:0. Голи на свій рахунок записали Адам Джонсон (56-а хвилина), Маріо Балотеллі (59), Самір Насрі (73) та Стефан Савич (87).

Після цих перемог у двох "Манчестерів" стало по 19 очок, вони очолюють турнірну таблицю чемпіонату Англії. На третьому місці йде "Челсі" (13 очок), якому ще належить провести свій матч 7-го туру.

Інші зустрічі дня в англійській прем'єр-лізі завершилися так:

"Вулверхемптон" - "Ньюкасл" - 1:2,

"Сандерленд" - "Вест Бромвіч" - 2:2,

"Астон Вілла" - "Віган" - 2:0.

Зараз ви читаєте новину «"МЮ" і "МанСіті" обіграли своїх суперників». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua