понеділок, 11 березня 2013 08:48

"МЮ" і "Челсі" зіграли внічию у Кубку Англії

"Манчестер Юнайтед" 10 березня зіграв внічию з лондонським "Челсі" в 1/4 фіналу Кубка Англії. Зустріч, що проходила на манчестерському стадіоні "Олд Траффорд", завершилася з рахунком 2:2, повідомляє BBC Sport.

Рахунок відкрив уже на 5-й хвилині матчу мексиканець Хав'єр Ернандес. На 11-ій хвилині перевагу господарів поля подвоїв Вейн Руні, забивши гол зі штрафного.

Лондонський клуб зміг відігратися лише у другому таймі: на 59-й хвилині Еден Азар забив господарям поля перший гол, а на 68-й хвилині Рамірес зрівняв рахунок ударом в дальній кут.

Команди зіграють матч перегравання, який відбудеться на полі "Челсі". Точна дата перегравання поки невідома. Переможець зіграє у півфіналі Кубка Англії з "Манчестер Сіті".

Також 10 березня лондонський "Міллуол" на своєму полі зіграв внічию з "Блекберном" (0:0). Перегравання відбудеться 13 березня в Блекберні, повідомляє "Лента".

Кубок Англії

1/4 фіналу

Міллуолл - Блекберн 0:0 (0:0, 0:0)

Манчестер Юнайтед - Челсі 2:2 (2:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 5 Х. Ернандес, 2:0 - 11 Руні, 2:1 - 59 Е. Азар, 2:2 - 68 Рамірес.

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Рафаел, Ріо Фердінанд, Дж. Еванс, Евра, Кагава (Велбек, 76), Керрік, Клеверлі, Нані (Валенсія, 45), Руні, Х. Ернандес (ван Персі, 63).

Челсі - Чех, Аспілікуета, Давід Луїз, Кейхілл, Е. Коул, Рамірес, Оскар, Лемпард (Обі Мікел, 52), Мата, Д.Ба (Торрес, 77), Мозес (Е. Азар, 52).

Попередження: Аспілікуета (41), Давід Луїз (55), Е. Азар (75).

Евертон - Віган 0:3 (0:3, 0:0)

Голи: 0:1 - 30 Фігероа, 0:2 - 31 К. Макманаман, 0:3 - 33 Жорді Гомес.

Манчестер Сіті - Барнслі 5:0 (3:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 11 Тевес, 2:0 - 27 Коларов, 3:0 - 31 Тевес, 4:0 - 50 Тевес, 5:0 - 65 Сілва.

Також відбулося жеребкування 1/2 фіналу Кубка Англії, інформує The Telegraph.

Блекберн / Мілуолл - Віган

Манчестер Юнайтед / Челсі - Манчестер Сіті

Відзначимо, що ігри відбудуться 13 або 14 квітня.

Зараз ви читаєте новину «"МЮ" і "Челсі" зіграли внічию у Кубку Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua