понеділок, 25 лютого 2013 10:16

"МС" та "МЮ" перемогли у Лондоні, "Ліверпуль" знищив "Суонсі": результати 27-го туру АПЛ

"Манчестер Сіті" виграв у лондонського "Челсі" у головному матчі туру чемпіонату Англії. Як повідомляється на сайті Англійської прем'єр-ліги, зустріч, що відбулася у Манчестері 24 лютого, закінчилася з рахунком 2:0 на користь господарів.

Всі голи у цьому матчі були забиті в другому таймі. Спочатку, на 63-й хвилині відзначився Яя Туре, потім, на 86-й хвилині, забив Карлос Тевес. Обидва голи було забито після передач Давіда Сілви. На початку другого тайму, за рахунку 0:0, голкіпер "Сіті" Джо Харт відбив пенальті Френка Лемпарда.

Завдяки цій перемозі "Сіті" зміцнив свої позиції на другому місці турнірної таблиці з 56 очками, але як і раніше відстає від "Манчестер Юнайтед" на 12 очок ("МЮ" напередодні здобув перемогу над "Куїнз Парк Рейнджерс" з рахунком 2:0) .

Що стосується "Челсі", то лондонська команда залишилася на третьому місці з 49 очками. "Тоттенхем", який іде четвертим, може випередити лондонців, так як відстає від них всього на одне очко і має гру в запасі, повідомляє "Лента".

Прем'єр-ліга

27-й тур

Ньюкасл - Саутгемптон 4:2 (2:1, 2:1)

Голи: 0:1 - 3 Шнайдерлін, 1:1 - 33 Сіссоко, 2:1 - 42 Сіссе, 2:2 - 50 Ламберт, 3:2 - 67, пенальті Кабай, 4:2 - 79, автогол Хойвелд.

Манчестер Сіті - Челсі 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 63 Яя Туре, 2:0 - 85 Тевес.

Манчестер Сіті - Джо Харт, Сабалета, Туре, Настасіч, Кліши, Яя Туре, Хаві Гарсія, Сілва (Лескотт, 90), Родуелл (Тевес, 54), Мілнер, Агуеро (Насрі, 90).

Челсі - Чех, Іванович, Давід Луїз, Кейхілл, Е. Коул, Обі Мікел (Торрес, 81), Лемпард (Мозес, 68), Е. Азар (Оскар, 69), Рамірес, Мата, Д.Ба.

Попередження: Родуелл (29), Рамірес (37), Туре (40), Сабалета (43).

Вест Хем - Тоттенхем

25 лютого, 22.00

Ліверпуль - Суонсі 5:0 (1:0, 4:0)

Голи: 1:0 - 34, пенальті Джеррард, 2:0 - 46 Коутіньо, 3:0 - 50 Хосе Енріке, 4:0 - 56 Суарес, 5:0 - 71, пенальті Старрідж.

Ліверпуль - Рейна, Джонсон, Каррагер, Аггер, Хосе Енріке, Лукас (Аллен, 72), Джеррард, Даунінг, Коутіньйо (Хендерсон, 60), Старрідж, Суарес (Боріні, 78).

Фулхем - Сток Сіті 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 45 Бербатов.

Вест Бромвіч - Сандерленд 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 35, пенальті Лукаку, 2:0 - 75 Лукаку, 2:1 - 79 Сессеньон.

Арсенал - Астон Вілла 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 6 Касорла, 1:1 - 68 Вайманн, 2:1 - 85 Касорла.

Арсенал - Шченсни, Вермален, Дженкінсон (Подольскі, 76), Мертесакер, Монреаль, Касорла, Діабі (Ремзі, 61), Артета, Вілшер, Уолкотт (Кошельні, 90), Жиру.

КПР - Манчестер Юнайтед 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 23 Рафаел, 0:2 - 80 Гіггз.

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Рафаел, Відіч, Ріо Фердінанд, Евра, Каррік, Гіггз, Ешлі Янг (Валенсія, 68), Нані, ван Персі (Велбек, 41), Х. Ернандес (Руні, 62).

Норвіч - Евертон 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 39 Осман, 1:1 - 84 Камара, 2:1 - 90 Холт.

Рединг - Віган 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 - 44 Коне, 0:2 - 45 Коне, 0:3 - 48 Фігероа.

Вилучення: Погребняк, 55 (Рединг).

Зараз ви читаєте новину «"МС" та "МЮ" перемогли у Лондоні, "Ліверпуль" знищив "Суонсі": результати 27-го туру АПЛ ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua