понеділок, 04 лютого 2013 11:57

"Ман Сіті" і "Ліверпуль" зіграли внічию: результати 25-го туру АПЛ
14

Чинний чемпіон Англії з футболу "Манчестер Сіті" зіграв унічию з "Ліверпулем" у матчі 25-го туру першості. Про це повідомляє Agence France-Presse.

Господарі відкрили рахунок на 23-й хвилині матчу завдяки точному удару Едіна Джеко, проте вже через шість хвилин "Ліверпуль" відновив рівновагу після гола Деніеля Старріджа. На 73-й хвилині матчу капітан гостей Стівен Джеррард вивів свою команду вперед, проте перевагою в рахунку "Ліверпуль" володів лише п'ять хвилин: на 78-й хвилині зустрічі Серхіо Агуерро встановив остаточний рахунок у матчі.

Раніше в неділю в чемпіонаті Англії відбулася ще одна зустріч. "Тоттенхем" у гостях з мінімальним рахунком 1:0 обіграв "Вест Бромвіч".

Після 25 ігор в турнірній таблиці Прем'єр-ліги лідирує "Манчестер Юнайтед" з 62 очками, у "Сіті" на дев'ять очок менше. "Челсі" займає третю позицію з 46 очками, а "Тоттенхем" замикає лідируючу четвірку, набравши 45 очок, повідомляє "Лента".

Чемпіонат Англії

25-й тур

Вест Бромвіч - Тоттенхем 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 67 Бейл.

Вилучення: Попов (48).

Манчестер Сіті - Ліверпуль 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - 23 Джеко, 1:1 - 29 Старрідж, 1:2 - 73 Джеррард, 2:2 - 78 Агуеро.

Манчестер Сіті - Джо Харт, Сабалета, Настасіч (Коларов, 56), Лескотт, Кліши, Хаві Гарсія, Беррі (Насрі, 88), Сілва (Майкон, 74), Мілнер, Агуеро, Джеко.

Ліверпуль - Рейна, Джонсон, Каррагер, Аггер, Хосе Енріке (Шкртел, 75), Джеррард, Лукас, Хендерсон, Даунінг, Старрідж (Аллен, 90), Суарес.

Попередження: Джеко (31), Хендерсон (36), Старрідж (53), Каррагер (57), Хаві Гарсія (71), Джеррард (81).

КПР - Норвіч 0:0 (0:0, 0:0)

Віган - Саутгемптон 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 25 Колдуелл, 1:1 - 64 Ламберт, 1:2 - 85 Шнайдерлін, 2:2 - 90 Мелоуні.

Вест Хем - Суонсі 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 77 Керролл.

Редінг - Сандерленд 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 7 Кебе, 1:1 - 29, пенальті Гарднер, 2:1 - 85 Кебе.

Ньюкасл - Челсі 3:2 (1:0, 2:2)

Голи: 1:0 - 41 Гутьєррес, 1:1 - 55 Лемпард, 1:2 - 61 Мата, 2:2 - 68 Сіссоко, 3:2 - 90 Сіссоко.

Челсі - Чех, Іванович, Террі, Кейхілл, Е. Коул, Рамірес, Лемпард, Оскар, Мата, Бертран, Д.Ба (Торрес, 42).

Евертон - Астон Вілла 3:3 (1:2, 2:1)

Голи: 0:1 - 2 Бентеке, 1:1 - 21 Анічебе, 1:2 - 24 Агбонлахор, 1:3 - 61 Бентеке, 2:3 - 69 Феллайні, 3:3 - 90 Феллайні.

Арсенал - Сток Сіті 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 78 Подольскі.

Арсенал - Шченсни, Санья, Кошельни, Мертесакер, Монреаль, Артета, Діабі (Касорла, 68), Волкотт (Ремзі, 90), Вілшер, Окслейд-Чемберлен (Подольскі, 68), Жиру.

Фулхем - Манчестер Юнайтед 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 79 Руні.

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Рафаел, Дж. Еванс, Ріо Фердінанд, Евра, Клеверлі (Гіггз, 75), Керрік, Нані (Велбек, 84), Валенсія (Х. Ернандес, 66), ван Персі, Руні.

Зараз ви читаєте новину «"Ман Сіті" і "Ліверпуль" зіграли внічию: результати 25-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua