Московське "Динамо" стало володарем Кубка Гагаріна, у шостому матчі фінальної серії обігравши "Трактор" - 3:2. Таким чином, рахунок у серії став 4-2. Про це повідомляється на сайті Континентальної хокейної ліги.
Переможну шайбу в овертаймі (на 67-й хвилині матчу) закинув Олексій Цвєтков. Раніше відзначилися гравці "Трактора" Петрі Контіола і Максим Якуценя, а також Сергій Соїн і Дмитро Пестунов у "Динамо".
Вирішальна зустріч проходила в Челябінську. Динамівці виграли два перші матчі фінальної серії на своєму льоду, потім програли в Челябінську і знову перемогли у Москві. За рахунку 1-3 у серії "Трактору" вдалося виграти матч на виїзді, проте в черговому домашньому матчі челябінці поступилися.
"Динамо" другий сезон поспіль завойовує Кубок Гагаріна. Головним тренером команди в обох сезонах був Олег Знарок.
Враховуючи виступи в чемпіонаті СРСР, відкритому чемпіонаті СНД, Міжнаціональній хокейної лізі і КХЛ ця перемога в першості країни стала для московського "Динамо" 11-ю.
























Коментарі
6