неділя, 07 липня 2013 12:11

Московський "Локомотив" забив чотири м'ячі "Металісту"

"Локомотив" змусив Маркевича замислитися. Фото: shahta.org

Харківський "Металіст" у товариському матчі поступився московському "Локомотиву" з рахунком 1:4.

У цьому поєдинку на 27-й хвилині рахунок відкрив хавбек "Локомотива" Дамі Ндойє. А вже в другій половині зустрічі (на 54-й хвилині) Олександр Самедов подвоїв перевагу своєї команди.

Через 15 хвилин форвард "Металіста" Вілліан після стандарту відквитав один м'яч. Але на більше підопічних Мирона Маркевича не вистачило.

А "Локомотив" зловив кураж, і під кінець зустрічі забив ще двічі - дубль оформив Роман Павлюченко.

Металіст - Локомотив - 1:4

Металіст: Горяїнов, Вільягра (Торрес 16), Березовчук, Пшеничних (Моледо 46), Азеведо, Краснопьоров (Шелаєв 85), Нойок, Бланко, Марлос, Радченко (Папа Гуйє 46), Вілліан

Локомотив: Гілерме, Шишкін, Дюріца, Чорлука, Янбаєв (Денисов 78), Тарасов, Тігорєв, Міранчук, Самедов (Ткачов 60), Майкон (Григор'єв 84), Ндойє (Павлюченко 67)

Голи: Вілліан 69 - Ндоє 27, Самедов 54, Павлюченко 71, 89

Попередження: Папа Гуйє 59, Моледо 77, Торрес 81 - Шишкін 32, Майкон 81.

Зараз ви читаєте новину «Московський "Локомотив" забив чотири м'ячі "Металісту"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua