неділя, 09 липня 2006 13:32

Моресмо виграла Уїмблдон

Французька тенісистка Амелі Моресмо, 27 років, виграла Уїмблдонський турнір у жіночому одиночному розряді. У фінальному матчі Моресмо перемогла бельгійку Жюстін Енен-Арден — 2:6, 6:3, 6:4.

Після матчу француженка не змогла стримати сліз.

— Грала я сьогодні просто прекрасно. Дякую усім французьким уболівальникам, які підтримували мене. Сьогодні я також переживатиму за нашу футбольну збірну, яка гратиме у фіналі Кубку світу.

Цього року Моресмо, окрім Уїмблдону, виграла відкритий чемпіонат Австралії. Вона очодює рейтинг тенісисток — професіоналів.

Сьогодні відбудеться фінал серед чоловіків. У ньому зустрінуться швейцарець Роже Федерер та іспанець Рафаель Надаль.

Зараз ви читаєте новину «Моресмо виграла Уїмблдон». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua