пʼятниця, 19 квітня 2013 18:36

"Молодіжка" "Зорі" розгромила Алієва з Мілевським

"Молодіжка" "Динамо" впала під натиском "Зорі". Фото: fcdynamo.kiev.ua

Молодіжні склади київського "Динамо" та луганської "Зорі" провели матч чемпіонату України.

Підсумковий результат виявився таким, що вразив уяву - "Зоря" розгромила "Динамо" з рахунком 4:0.

Варто відзначити, що в стартовому складі киян вийшли Дуду, Кравець, Мілевський та Буяльський, а в другому таймі до них додався Алієв. Але навіть такої кількості досвідчених гравців не вистачило "Динамо" для того, щоб перемогти господарів.

Господарі двічі забили на 11-й і 18-й хвилинах. Родіч двічі скористався нерозторопністю захисту "Динамо", забезпечивши своїй команді вагому перевагу.

Після виходу Олександра Алієва кияни заграли активніше, але це їх не врятувало від двох пропущених голів - Банасевіч добив м'яч після передачі Бущана, а Луканов, який вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок.

Зазначимо, що після цієї гри "Зоря" зміцнила своє лідерство в турнірній таблиці молодіжного чемпіонату, відірвавшись від "Динамо" вже на 8 очок за 5 турів до фінішу.

Зараз ви читаєте новину «"Молодіжка" "Зорі" розгромила Алієва з Мілевським». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua