пʼятниця, 15 листопада 2019 20:32

Молодіжка Ротаня знову програла

Ольсен став злим генієм України

Молодіжна збірна України під керівництвом Руслана Ротаня знову програла. Цього разу наші хлопці поступилися у Львові збірній Данії – 2:3.

Рахунок не повинен вводити в оману. Данці мали величезну перевагу впродовж двох третин матчу. Злим геніємо України став правий атакувальний півзахисник Данії Андреас Ольсен з "Болоньї".

На 5 хвилині Ольсен скористався помилкою Бондаря і відкрив рахунок невідпорним ударом у дальній кут. На 22 хвилині він же сильно пробив лівою з-за меж карного майданчика після розіграшу кутового.

На 60 хвилині Ольсен вдарив з правого кута карного майданчика і м'яч рикошетом від штанги втретє опинився у наших воротах.

Надію Україні подарував Русин, коли забив у порожні ворота на 63-ій хвилині. Згодом арбітр призначив пенальті у ворота Данії й вилучив захисника гостей. Пенальті невдало виконав Шапаренко, але першим на добиванні був Цітаішвілі.

Більше моментів Данія не дозволила створити. Поразка – 2:3.

Це третя поразка Руслана Ротаня в чотирьох матчах.

Зараз ви читаєте новину «Молодіжка Ротаня знову програла». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua