пʼятниця, 11 жовтня 2019 08:13

Молодіжна збірна України розгромно програла в Румунії

Підопічні Руслана Ротаня пропустили 3 м'ячі в останні 15 хвилин. Фото: УАФ

Молодіжна збірна України зазнала виїзної поразки від однолітків з Румунії 0: 3 в матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи 2021 року, про це повідомляє "Спортарена"

Команди пішли на перерву за рівного рахунку, але в другому таймі господарі забили двічі протягом 5 хвилин: Олімп Моруцан відзначився на 75-й хвилині, а Адріан Петра - на 80-й. Остаточний рахунок вже в компенсований час встановив той же Петра - 3: 0.

За весь поєдинок підопічні Руслана Ротаня завдали 9 ударів у бік воріт румунів, жоден з них не влучив у ворота.

Українська "молодіжка" з єдиною перемогою в трьох стартових турах займає четверте місце у відбірковій групі і пропустила на третє місце своїх сьогоднішніх опонентів.

Зараз ви читаєте новину «Молодіжна збірна України розгромно програла в Румунії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua