пʼятниця, 04 вересня 2020 21:30

Молодіжна збірна України втратила перемогу на останніх секундах гри

Данило Сікан захищає кольори "Шахтаря". Фото: ФК "Шахтар".

У кваліфікації до Євро-2021 молодіжна збірна Україна втратила перемогу над однолітками із "Данії" - 1:1.

Гра пройшла на зустрічних курсах. ніхто із суперників не хотів відсиджуватися в обороні.

За 17 хвилин до завірення гри Данило Сікан вивів українців вперед. Господарі поля змогли врятуватися тільки на 5 доданій хвилині матчу.

Втрата очок фактично ставить хрест на подальших перспективах молодіжної збірної України. На Євро виходить тільки переможець. Команда Руслана Ротаня у попередніх матчах виграла тільки раз.

Наступний свій матчі молодіжна збірна України проведе 8 вересня в гостях проти Фінляндії.

Після попередніх матчів перемога над Данією - дуже приємна. Але не варто зараз цей підіймати занадто високо, бо збірні тільки починають відновлювати матчі після 9 місячного простою. Особливо, це стосується юнацького та молодіжного футболу. Власне. фізична підготовка зараз виходить на перше місце.

Зараз ви читаєте новину «Молодіжна збірна України втратила перемогу на останніх секундах гри». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua