Мокрий сніг не завадив - "Динамо" перемогло "Баварію"

Юнацька команда виграла чотири матчі в групі. Фото: ФК "Динамо" Київ

У матчі п'ятого туру Юнацької Ліги УЄФА "Динамо" перемогло "Баварію" - 2:1.

Що потрібно знати про гру на стадіоні ім. Валерія Лобановського?

Кадрова втрата господарів. Матч пропустив провідний гравець "Динамо" Антон Царенко.

Кліматичні умови вплинули на гру. У Києві падав мокрий сніг. У другому таймі арбітр замінив білий м'яч на оранжевий. На такому полі конструктивно грати у футбол було важко. На перше місце вийшла фізична підготовка та вміння виграти силові єдиноборства.

Перевага "Динамо". Господарі грали більше першим номером, намагалися позиційно атакувати. "Баварія" більше шукала можливості для контратак.

Тренера "Баварії" видалили з поля через незгоду з рішенням арбітра

Швидкий гол. Яцик забив на старті поєдинку головою. Капітан "Динамо" опинився сам біля воріт суперника, залишилося тільки перекинути воротаря.

Надійний Нещерет. Воротар "Динамо" зіграв упевнено й надійно.

Волошин заробив пенальті. Один із головних талантів "Динамо" у середині другого тайму заробив на собі фол у чужому штрафному майданчику. Після другого забитого м'яча вже було все зрозуміло на полі.

Вилучення тренера "Баварії". Наставник мюнхенців був незадоволений рішенням призначити пенальті у ворота власної команди. Арбітр заспокоїв його червоною карткою.

Активний Самба Діалло. Один із лідерів киян провів сильний матч. Постійно загострював, обігрував візаві на лівому фланзі, мав декілька моментів.

Гол престижу "Баварії". Команда з Німеччини забила "Динамо" вже в доданий до матчу час.

"Динамо" здобуло закономірну перемогу. Кияни контролювали матч від першої до останньої хвилини. Мали можливість перемогти із розгромним рахунком, якби реалізували свої моменти.

У турнірній таблиці "Динамо" має 13 очок і лідирує у своїй групі. У другому матчі зіграють "Барселона" й "Баварія". Представник Португалії має девять очок, а в "Барселони" - чотири. "Баварія" очок еще не набирала.

О 19:45 на НСК "Олімпійський" зіграють дорослі команди. Звіт про гру та онлайн-трансляцію читайте на нашому сайті.

Зараз ви читаєте новину «Мокрий сніг не завадив - "Динамо" перемогло "Баварію"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua