неділя, 04 листопада 2012 12:50

Міліто перервав безпрограшну серію "Ювентуса", "Мілан" забив п'ять м'ячів "К'єво"
7

Дубль Дієго Міліто приніс "Інтернаціонале" перемогу над лідером серії А "Ювентусом" і не дозволив "б'янконері" провести у вищому дивізіоні 50 матчів без поразок. Від туринців "нерадзуррі" тепер відділяє одне очко. В іншому матчі дня "Мілан" відвантажив "К'єво" п'ять м'ячів, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Дербі Італії почалося для "Ювентуса" як найкраще. Не пройшло і 20 секунд, як господарі вже вели у рахунку. Точним ударом відзначився Артуро Відаль, який замкнув подачу Квадво Асамоа. Але другий тайм залишився повністю за "Інтером". На рубежі години гри Клаудіо Маркізіо сфолив у своєму штрафному майданчику на Міліто. Той сам підійшов до "точки" і забив туринському клубу свій перший гол у майці "нерадзуррі".

Через 16 хвилин Міліто оформив дубль. Аргентинський форвард вдало зіграв на добиванні після удару Фреді Гуаріна. Крапку в матчі поставив Родріго Паласіо. "Інтер" відсвяткував сьому поспіль перемогу в серії А.

Трохи раніше "Мілан" легко розібрався на своєму полі з "К'єво" - 5:1. Урбі Емануелсон на 16-й хвилині вивів господарів вперед. Серджіо Пелліссьє миттєво відновив рівновагу після подачі з кутового. Однак до перерви "Мілан" забив ще двічі. Спочатку красиву комбінацію завершив Ріккардо Монтоліво, а потім свій перший гол за "россонері" забив Боян Кркіч.

Провідний бомбардир першості Італії Стефан Ель-Шаараві за 15 хвилин до фінального свистка відвантажив четвертий м'яч у ворота "К'єво". Автором останнього голу став Джампаоло Пацціні, який відзначився в доданий час.

Мілан - К'єво 5:1 (3:1, 2:0)

Голи: 1:0 - 16 Емануелсон, 1:1 - 18 Пелліссьє, 2:1 - 36 Монтоліво, 3:1 - 41 Боян, 4:1 - 75 Ель-Шаараві, 5:1 - 90 Пацціні.

Мілан - Абб'яті, Абате (Де Шільо, 86), Сапата, Мексес, Монтоліво (Н. де Йонг, 76), Амброзіні, Констан, Емануелсон (К. Боатенг, 68), Ель-Шаараві, Боян, Пацціні.

К'єво - Соррентіно, Папп, Н. Фрей, Андреоллі, Драме (Стоян, 60), Дайнеллі, Хетемай, Гуана, Лусіано (М. Рігоні, 55), Теро, Пелліссьє (Ді Мікеле, 72).

Попередження: Драме (5), Гуана (55).

Ювентус - Інтер 1:3 (1:0, 0:3)

Голи: 1:0 - 1 Відаль, 1:1 - 59, пенальті Міліто, 1:2 - 76 Міліто, 1:3 - 89 Паласіо.

Ювентус - Буффон, К'єлліні, Бонуччі, Бардзальї, Ліхтштайнер (М. Касерес, 38; Куальярелла, 78), Пірло, Маркізіо, Асамоа, Відаль, Вучиніч (Бендтнер, 46), Джовінко.

Інтер - Ханданович, Жуан Жезус, Самуель, Раноккія, Нагатомо, Х. Дзанетті, Гаргано, Камб'яссо, Міліто (Мудінгайі, 80), Паласіо, Кассано (Гуарін, 69).

Попередження: Ліхтштайнер (30), Самуель (33), Пірло (48), К'єлліні (51), Бонуччі (62), Х. Дзанетті (85).

Зараз ви читаєте новину «Міліто перервав безпрограшну серію "Ювентуса", "Мілан" забив п'ять м'ячів "К'єво"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua