неділя, 21 березня 2021 21:21

"Мілан" відірвався від "Ювентуса"

Ібрагімович забив 15 гол у сезоні. Фото: Reuters

У матчі 28-го туру італійської Серії А "Мілан" переграв "Фіорентину". Зустріч проходила на стадіоні "Артеміо Франкі" у Флоренції і завершилася з рахунком 3:2.

На 9-ій хвилині рахунок відкрив форвард "Мілана" Златан Ібрагімович, йому асистував Симон К'єр. Через вісім хвилин рахунок зрівняв Ерік Пульгар. На початку другого тайму Франк Рібері вивів "Фіорентину" вперед, гольова передача на рахунку Душана Влаховіча. На 57-й хвилині Браїм Діас зрівняв рахунок, К'єр віддав другий ассист. На 72-й хвилині півзахисник Хакан Чалханоглу вивів міланців вперед, йому асистував Франк Кессіе.

"Мілан" в 28 матчах набрав 59 очок і посідає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії. Міланці збільшили відрив від "Ювентуса" (55) до чотирьох очок.

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" відірвався від "Ювентуса"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua