неділя, 01 квітня 2012 13:03

"Мілан" не зміг переграти "Катанью"

Ібрагімович залишився без гола, "Мілан" - без перемоги. Фото: futbolec.ru

У чемпіонаті Італії, в першому матчі ігрового дня 30-го туру серії А, "Катанія" приймала "Мілан", і команда Массімілано Аллегрі втратила очки.

Зустріч закінчилася з рахунком 1:1. На гол Робіньо господарі відповіли точним ударом Ніколаса Споллі.

В іншому поєдинку "Парма" на своєму полі перемогла римський "Лаціо" - 3:1. Двома м'ячами у переможців відзначився форвард Флоккарі.

Зазначимо, що матч був зупинений на 62-й хвилині через недостатнє освітлення, через п'ять хвилин гра поновилася.

Чемпіонат Італії

30-й тур

Катанія (Катанія) - Мілан (Мілан) - 1:1

Голи: Робіньо, 34 (0:1); Сполл, 57 (1:1).

Парма (Парма) - Лаціо (Рим) - 3:1

Голи: Маріга, 6 (1:0); Флоккарі, 12 (2:0); Скалон, 36 (2:1); Флоккарі, 71 (3:1).

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" не зміг переграти "Катанью"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua