середа, 21 березня 2012 10:27

"Ювентус" вибив "Мілан" з Кубка Італії
6

У матчі-відповіді півфіналу Кубка Італії "Ювентус" в Турині зіграв внічию з "Міланом" (2:2). Туринці відкрили рахунок на 26-й хвилині завдяки голу Алессандро Дель П'єро, але в другому таймі Джамель Месбах і Максі Лопес вивели "Мілан" вперед і зрівняли рахунок за сумою двох зустрічей.

У додатковий час відзначився форвард "Ювентуса" Мірко Вучиніч, який вивів свою команду у фінал.

Нагадаємо, "Ювентус" виграв перший півфінальний матч Кубка Італії з рахунком 2:1.

У фіналі суперником туринців буде "Сієна" або "Наполі". У першому матчі цих команд "Сієна" перемогла з рахунком 2:1. Зустріч пройде 21 березня в Неаполі.

Головний тренер "Ювентуса" Антоніо Конте пропустив післяматчеву прес-конференцію. Конте не зміг поспілкуватися з журналістами, оскільки під час гри з міланським клубом він зірвав голос.

Замість Конте на прес-конференцію прийшов його помічник Анджело Алессіо. Він підкреслив, що головний тренер "Ювентуса" дуже емоційно поводиться під час матчів, і в грі з "Міланом" це коштувало йому голоси, повідомляє "Лента".

Кубок Італії

1/2 фіналу

Матч-відповідь

Ювентус - Мілан - 2:2 (1:0, 0:2, 1:0)

Голи: 1:0 - Дель П'єро (28), 1:1 - Месба (51), 1:2 - Лопес (81), 2:2 - Вучиніч (96).

ЮВЕНТУС: Сторарі, Ліхтштайнер (М. Касерес, 90), Бонуччі, К'єлліні, де Чельє, Відаль, Пірло, Пепе (Маркізіо, 63), Вучиніч, Джаккеріні, Дель П'єро (Боррієлло, 74).

МІЛАН: Амелія, Антоніні, Сілва, Мексес, Емануелсон, Мунтарі, Аквілані (Ночеріно, 68), Ель Шаараві (Індзагі, 78), Месба, Зеєдорф, Ібрагімович (Лопес, 46).

Наполі - Сієна

21 березня. 21.45.

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" вибив "Мілан" з Кубка Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua