пʼятниця, 23 вересня 2011 12:25

Мілан і Рим, як і раніше, без перемог: результати 4-го туру Серії А

В італійській Серії А відбулися матчі 4-го туру.

Не може ніяк перемогти в цьому сезоні "Рома", яка цього разу уклала мирову з "Сієною". На 25-й хвилині Пабло Освальдо вивів господарів вперед, але точний удар Роберто Вітіелло за дві хвилини до кінця основного часу приборкав "Стадіо Олімпіко" - 1:1. Разом з "Сієною" і "Міланом" римляни плетуться в нижній частині турнірної таблиці з двома очками після трьох зустрічей.

Россонері раніше зіграли вдома внічию з "Удінезе" (1:1). З таким же нічийним результатом завершилася зустріч "Ювентуса" з "Болоньєю".

Чемпіонат Італії, 4-й тур

Рома - Сієна - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Освальдо (25), 1:1 - Вітіелло (88).

Новара - Інтер - 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Меджоріні (38), 2:0 - Рігоні (86, пенальті), 2:1 - Камбьяссо (89), 3:1 - Рігоні (90).

ІНТЕР: Жуліо Сезар, Нагатомо, Раноккія, Лусіо, Ківу, Камбьяссо, Х. Дзанетті, Снейдер (Сарате, 67), Форлан (Пацціні, 46), Кастайнос (Обі, 46), Міліто.

Кьєво - Наполі - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Москарделлі (72).

Чезена - Лаціо - 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Муту (15), 1:1 - Ернанес (48, пенальті), 1:2 - Клозе (54).

Палермо - Кальярі - 3:2 (2:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Захаві (1), 2:0 - Бертольо (15), 3:0 - Мікколі (76), 3:1 - Конті (84), 3:2 - Наінгголан (90).

Мілан - Удінезе - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Ді Натале (29), 1:1 - Ель Шаараві (64).

МІЛАН: Абб'яті, Абате, Неста, Сілва, Дзамбротта (Індзагі, 85), Аквілані (Емануелсон, 69), ван Боммель, Ночеріно, Зеєдорф, Пато (Ель Шаараві, 21), Кассано.

Лечче - Аталанта - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Денис (3, пенальті), 1:1 - Месба (26), 1:2 - Денис (56).

Ювентус - Болонья - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Вучініч (29), 1:1 - Портанова (52).

ЮВЕНТУС: Буффон, Ліхтштайнер, Бардзальі, К'єлліні, де Чельє (Відаль, 74), Пірло, Маркізіо, Красіч (Джаккеріні, 60), Пепе, Вучініч, Дель П'єро (Матрі, 46).

Дженоа - Катанія - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Паласіо (29), 2:0 - Паласіо (34), 3:0 - Констант (79).

Фіорентина - Парма - 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Йоветіч (46), 2:0 - Черчі (61), 3:0 - Йоветіч (81).

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Мілан і Рим, як і раніше, без перемог: результати 4-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua