четвер, 22 вересня 2011 11:49

"Ювентус" і "Мілан" зіграли свої матчі внічию

"Ювентус" у матчі 4-го туру чемпіонату Італії з футболу зіграв внічию з "Болоньєю".

Зустріч, що відбулася в Турині, завершилася з рахунком 1:1. У складі "Старої сеньйори" відзначився чорногорський нападник Мірко Вучиніч (30-а хвилина). "Болонья" зрівняла рахунок у другому таймі - м'яч на 51-й хвилині забив Даніеле Портанова.

Господарі догравали зустріч в меншості: автор голу на 45-й хвилині отримав червону картку.

Один з конкурентів туринців за перше місце "Удінезе" на виїзді заробив очко в матчі з "Міланом". Зустріч завершилася з таким же рахунком - 1:1.

В "Ювентуса" та "Удінезе" після трьох ігор в чемпіонаті Італії рівна кількість очок - по 7. Перше місце з ними ділить клуб "Дженоа", який в паралельному матчі розгромив "Катанію" - 3:0. Дубль у цьому матчі оформив нападник Родріго Паласіо.

Також в 4-му турі чемпіонату Іспанії були зіграні такі матчі:

"Чезена" - "Лаціо" - 1:2,

"К'єво" - "Наполі" - 1:0,

"Фіорентина" - "Парма" - 3:0,

"Лечче" - "Аталанта" - 1:2,

"Палермо" - "Кальярі" - 3:2.

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" і "Мілан" зіграли свої матчі внічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua