неділя, 28 березня 2021 21:03

Миколенко подарував Фінляндії нічию

Україна двічі премагала Фінляндію. Востаннє влітку 2017. Фото: Reuters

Добрий вечір!

Сьогодні збірна України відкриває цикл домашніх матчів відбору до Кубка світу-2022. Суперник непростий – збірна Фінляндії, учасник Євро-2021.

Нас очікує дуже складна гра, з опонентом, який не звик здаватися й боротиметься до останнього. Фіни мають забивного форварда – Теему Пуккі і, як спрогнозував капітан нашої команди Олександр Зінченко, він сьогодні заб'є у наші ворота. Значить, нам треба забивати щонайменше двічі.

Гра складна й зі стратегічної точки зору. Збірна Франції обіграла сьогодні Казахстан і, сподіваємося, що на кілька годин відірвалася в таблиці від України.

Андрій Шевченко стоїть перед вибором: або знову випустити на поле футболістів, які добували нічию у Франції, або освіжити команду кількома амбіційними виконавцями. Як воно буде в підсумку – дізнаємося за кілька годин.

Стали відомі стартові склади команд.

Україна: Бущан, Соболь, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Макаренко, Малиновський, Зубков, Караваєв, Зінченко, Яремчук

Запасні: Пятов, Трубін, Кривцов, Сирота, Конопля, Михайличенко, Сидорчук, Шапаренко, Коноплянка, Марлос, Коваленко, Мораєс

Фінляндія: Йоронен, Гранлунд, О`Шонессі, Райтала, Тойвіо, Араюурі, Кауко, Лод, Шюллер, Камара, Пуккі

Запасні: Мяенпяя, Ерікссон, Ояла, Тейлор, Форсс, Сойрі, Іванов, Пірін, Алхо, Валакарі, Пог'янпало, Хямяляйнен

Цікаве прізвище в запасного фінів – Іванов.

Гра почалася!

2 хв. Не поспішають суперники. Спокійно перекочують м'яч.

5 хв. Жорстко борються за м'яч фіни. Не дають голову підняти.

7 хв. Пуккі вперше ударив по воротах. Зовсім невлучно.

9 хв. А це вже небезпечно було! Гарно комбінували на фланзі фіни й вивели на удар Пуккі. З рикошетом від Миколенка пішов м'яч на кутовий.

11 хв. Гості поки міцно заволоділи ініціативою. Швидше адаптувалися фіни.

14 хв. Україна спробувала гідно відповісти, але повільно ходить м'яч в нашої команди.

16 хв. Малиновський влучив у площу воріт, але Йоронен цього чекав.

18 хв. Вимушена заміна у гостей. Замість захисника Гранвуда, якому влучили м'ячем у голову, вийшов Алхо.

21 хв. Дуже повільні атаки в нашої команди. На таких швидкостях Фінляндію не пройдеш.

23 хв. 43% на 57% перевага у володінні м'ячем у фінів.

24 хв. Ох! Момент у наших! Зінченко й Малиновський продерлися правим флангом Руслан видав подачу-цукерку на Зубкова. Однак гравець "Ференцвароша" не влучив у ворота.

27 хв. Миколенко гарно вирізав на Зубкова, але не встиг Олександр.

28 хв. Зінченко бив з-за меж карного майданчика, але ближче до центру, аніж у кут. Воротар забрав.

32 хв. Наші володіють ініціативою, але матеріалізувати ніяк не можуть.

35 хв. Пуккі проривається до воріт, але по дорозі валить на землю Забарного. Арбітр усе бачить!

37 хв. Забрали наші м'яч. 55% на 45% володіння.

39 хв. Довга тягуча атака України завершилася двома ударами Яремчука і Зубкова. Удар Романа заблокували, а Олександр пробив вище воріт.

43 хв. І ще довшу атаку видали наші, але серйозного удару не було. Кутовий лише заробили.

45 хв. Перерва. Розігралися наші в другій половині тайму, але на забитий м'яч ще не награли.

46 хв. Поновилася гра!

47 хв. Шуллер збиває Малиновського і заробляє перспективний штрафний Руслан.

Але б'є просто в Йоронена.

50 хв. Не вистачає якої іскри нашим, натхнення. Все поки механічно й передбачувано для суперника.

53 хв. Пуккі виводив на удар Лода, але Матвієнку вдалося заблокувати удар. Небезпечно огризнулися гості.

55 хв. Знову плетуть наші атаки, але немає 100% нагод. Останній чи передостанній пас не проходить.

57 хв. Матвієнко заробляє жовту картку в 30 метрах від воріт. Повз б'ють фіни.

58 хв. Марлос виходить у нас замість Зубкова.

60 хв. У всіх сьогоднішніх матчах уже є забиті м'ячі, тільки в Києві "сухо".

63 хв. Простріл з правого флангу не проходить у Соболя. Немає креативу у наших.

66 хв. Пропали моменти в України. Сумний знак.

69 хв. Все без змін на полі. На жаль. Не видно, за рахунок чого наші мають додавати.

74 хв. Не помітив, коли Мораєс вийшов замість Яремчука. Вибачайте.

73 хв. Впевнено тримається фінська збірна. Ніякої паніки, всі знають свій маневр.

75 хв. Заміни в гостей. Замість Шуллера вийшов Тейлор, а Райталу замінив Хямялайнен.

78 хв. Заміна в нашій команді. Замість Макаренка виходить Коваленко.

80 хв. ГОЛ!! Мораєс забиває дебютний м'яч. Малиновський віддав на Караваєва, той миттю в центр воротарського, а Мораєс тут як тут! 1:0!

82 хв. Араюрі ледь не забиває у відповідь. Сантиметрів забракло півзахиснику гостей. А в наступній атаці потрапляє в штангу!!

85 хв. Ох і пощастило нам із цим Араюрі!

87 хв. Камара отримує жовту за фол проти Коваленка.

88 хв. Пенальті й червона картка Миколенку. Наварив трохи Забарний, але що зробив Миколенко! не вибив, збив Пуккі й заробив пенальті. Бущан був близьким, але 1:1. Прогноз Зінченка здійснився.

5 хв додає арбітр.

Тойвіо отримує жовту. Звалив Мораєса.

90+5 Мораєс ледь не забиває. Гарно продрався лівим флангом і пробив. Але точно у воротаря. І це була остання атака. Нічия.

Останню зустріч циклу наша команда зіграє в середу, 31 березня. Дома українці спробують обіграти Казахстан, який сьогодні без варіантів програв Франції – 0:2

Зараз ви читаєте новину «Миколенко подарував Фінляндії нічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua