неділя, 11 лютого 2007 16:05

Міхаель Грайс виграв гонку з масовим стартом

Міхаель Грайс

У заключний день чемпіонату світу з біатлону чоловіки змагалися у 15-кілометровій гонці з масовим стартом.

Протягом усієї гонки німець Міхаель Грайс, 30 років, тримався у групі лідерів. На третій стрільбі він не розбив дві мішені і відкотився на шосте місце. Однак завдяки чудовій швидкості і влучній останній стрільбі зміг обійти свого співвітчизника Андреаса Бірнбахера і здобути "золото". Ця медаль стала третьою для Міхаеля на чемпіонаті. До цього триразовий олімпійський чемпіон отримував "срібло" в індивідуальній гонці та "бронзу" в естафеті.

Чемпіон світу в індивідуальній гонці француз Рафаель Пуаре цього разу фінішував третім.

Українці сьогодні залишилися без нагород. Олександр Біланенко був 19-м (2 промахи). Андрій Дериземля та Олексій Коробейников не розбили по чотири мішені і фінішували 25-м та 26-м відповідно.

Зараз ви читаєте новину «Міхаель Грайс виграв гонку з масовим стартом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua