пʼятниця, 16 березня 2012 00:08

"Металіст" вирвав у "Олімпіакоса" путівку в чвертьфінал Ліги Європи

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи харківський "Металіст" зумів схилити на свій бік хід протистояння з "Олімпіакосом". Гра в Греції завершилася перемогою української команди з рахунком 2:1.

Господарі відкрили рахунок через чверть години після початку зустрічі - Іван Маркано ефективно замкнув фланговий навіс, а протягом першого тайму грецькі футболісти мали ще декілька непоганих можливостей для взяття воріт Володимира Дишленковича.

У другому таймі харківська команда продовжила шукати щастя біля воріт господарів і досягла успіху в цьому. Спершу найбільш реальну можливість врятувати гру не використовував Марко Девіч, нехитро виконавши пенальті, але через три хвилини після епізоду Вільягра зрівняв рахунок.

Під завісу зустрічі Девіч сповна виправив власну помилку, точним ударом забезпечивши харківській команді чвертьфінал Ліги Європи.

Ліга Європи

1/8 фіналу

Матч у відповідь

Олімпіакос (Пірей, Греція) - Металіст (Харків, Україна) - 1:2

Голи: Маркано, 14 (1:0); Вільягра, 81 (1:1); Девіч, 86 (1:2).

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" вирвав у "Олімпіакоса" путівку в чвертьфінал Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua