понеділок, 26 листопада 2012 21:44

"Металіст" вдома від душі познущався над "Таврією"

Тайсон взяв участь у нокаутуванні кримчан. Фото: metalist.ua

У Харкові завершився матч 17-го туру чемпіонату України між "Металістом" і сімферопольською "Таврією". Гості поступилися команді Мирона Маркевича - 0:5.

Харків'яни відкрили рахунок у першому таймі - на 21-й хвилині контратаку точним ударом з лінії воріт замкнув Бланко. Ще один гол харків'ян в першому таймі не зарахував арбітр.

У другій половині гри на 61-й хвилині молодому голкіперу "Таврії" шансів не залишив Тайсон, а на 65-й хвилині Крістальдо ударом головою довів рахунок до 3:0. На 80-й хвилині Бланко оформив дубль, а на останній хвилині основного часу з обороною гостей розправився Марлос - 5:0.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга

Металіст (Харків) - Таврія (Сімферополь) - 5:0

Голи: Бланко, 22 (1:0); Тайсон, 61 (2:0); Крістальдо, 65 (3:0); Бланко, 80 (4:0); Марлос, 90 +1 (5:0).

Попередження: немає - Гуменюк, 44; Гомес, 71.

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" вдома від душі познущався над "Таврією"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua