субота, 11 травня 2013 09:32

"Металіст" переміг "Зорю", Соса оформив дубль

Капітан "Металіста" забив перший і останній гол у матчі ФОТО: metalist.ua

Матчем на полі стадіону "Авангард" у Луганську стартувала програма ігор 28-го туру чемпіонату України серед клубів прем'єр-ліги. Місцева "Зоря" поступилася "Металісту", який веде боротьбу за друге місце турнірної таблиці, з рахунком 1:3.

Капітан Хосе Ернесто Соса вивів харків'ян вперед на 21-хвилині, скориставшись передачею Клейтона Шав'єра. Після перерви на поле вийшов Яннік Болі, і через три хвилини після своєї появи французький нападник "Зорі" забив м'яч у ворота Олександра Горяїнова.

Ще через дві хвилини гості забили другий гол - Шав'єр був точним з 11-метрової позначки. На 71-й хвилині Соса оформив дубль. Під час своїй атаки гості проігнорували захисника луганчан Тоні Шуньїча, який лежав у штрафному майданчику і просив допомоги.

Таким чином, "Металіст" продовжив безпрограшну серію - набрав 62 очки і зберіг друге місці у турнірній таблиці. В активі "Зорі" - 31 очко і 11-та позиція.