четвер, 22 листопада 2012 22:18

"Металіст" переміг "Байєр" і гарантував собі перше місце у групі

Крістальдо і Клейтон забили у ворота "Байєра" ФОТО: metalist.ua

У Харкові завершився матч п'ятого туру Ліги Європи між харківським "Металістом" і леверкузенським "Байєром". Обидві команди ще до очної зустрічі вирішили завдання виходу в плей-офф турніру, однак в Харкові колективи з'ясовували між собою, хто займе перше місце в групі.

У першому таймі голів забито не було. У "Байєра" був шанс відкрити рахунок у матчі, але Фернандес потрапив у поперечину. У "Металіста" кількома небезпечними ударами відзначилися Тайсон і Вілліан.

Доля матчу була вирішена у другому таймі. Відразу після відновлення гри свій четвертий м'яч у Лізі Європи забив Крістальдо. Під завісу гри українці збільшили перевагу - п'ятий гол у груповому турнірі на свій рахунок записав Шав'єр.

"Металіст" за тур до закінчення групового турніру гарантував собі перше місце, повідомляє "Чемпионат.com".

Група K

Металіст Україна - Байєр Німеччина 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 46 Крістальдо, 2:0 - 85 Клейтон.

Металіст - Горяїнов, Вільягра, Папа, Торсільєрі, Фініньо, Чако Торрес, Едмар, Клейтон, Вілліан Гомес (Марлос, 71), Тайсон (Шарпар, 88), Крістальдо (Себа Бланко, 83).

Байєр - Лено, Карліньос, М. Фрідріх, Волльшайд, Пуш, Хегелер, Райнартц (Мефферт, 65), Кор, Р. Аугусто, Штеффен (Айдін, 46), Фернандес (Кісслінг, 78).

Попередження: Едмар (32), Волльшайд (74), М. Фрідріх (74).

Русенборг Норвегія - Рапід Відень Австрія 3:2 (1:0, 2:2)

Голи: 1:0 - 28 Чібуйке, 1:1 - 53 Шраммель, 1:2 - 66 Бойд, 2:2 - 76 Ельюнуссі, 3:2 - 79 Пріца.

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" переміг "Байєр" і гарантував собі перше місце у групі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua