четвер, 20 жовтня 2011 22:06

"Металіст" обіграв "Мальме" і очолив групу G

У шведському "Мальме" відбувся матч третього туру групового етапу Ліги Європи, в якому харківський "Металіст" добився переконливої перемоги з рахунком 4:1, півтора тайма зігравши вдесятьох.

Пропустивши в середині першого тайму, гості зрівняли рахунок через десять хвилин стараннями аргентинського нападаючого Хонатана Крістальдо, який скористався відмінним пасом співвітчизника Соси. Ще через п'ять хвилин форвард за відмашку був вилучений з поля, але до перерви харків'яни вийшли вперед - Фініньо здорово пробив у "дев'ятку" без шансів для голкіпера шведів Далина.

У середині другого тайму гості зміцнили свою перевагу - Едмар виграв верхову боротьбу у групи захисників і відправив м'яч у сітку після розіграшу кутового. Поламав господарів гол Марко Девіча, який вийшов на заміну. Переконлива перемога в Швеції дозволила "Металісту" очолити групу G.

В іншому матчі групи "АЗ Алкмаар" уникнув домашньої поразки від "Аустрії" з Відня, програючи до 80-й хвилині з рахунком 0:2.

Ліга Європи

Група G. 3-й тур

"Мальме" (Мальме, Швеція) - Металіст (Харків, Україна) - 1:4 (1:2)

Голи: Хамад, 22 (1:0), Крістальдо, 32 (1:1), Фініньо, 45 +1 (1:2), Едмар, 57 (1:3), Девіч, 73 (1:4)

Вилучення: Крістальдо, 37

"АЗ Алкмаар" (Алкмаар, Нідерланди) - "Аустрія" (Відень) - 2:2 (0:2)

Голи: Марселліс, 19 (автогол, 0:1), Горгон, 29 (0:2), Глінка, 80 (автогол, 1:2), Вернблум, 83 (2:2)

Вилучення: Мойсандер, 90 +2

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" обіграв "Мальме" і очолив групу G». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua