середа, 30 січня 2013 19:18

"Металіст" не зміг обіграти десяту команду Норвегії

Харківський "Металіст" провів черговий спаринг на зборах в Іспанії. У середу суперником команди Мирона Маркевича став норвезький клуб "Одд Гренланд". Минулого року "Одд" зайняв 10-те місце в чемпіонаті Норвегії, повідомляє "Сегодня".

У першому таймі голів не було, а в другому "Одд" забив першим: атака норвежців завершилася ударом Фредріксона метрів з 20-ти з лівого краю штрафного - м'яч влетів у дальній верхній кут воріт Шуста. Пропустивши гол, харків'яни майже відразу позбулися Торреса - він був вилучений з поля.

Тим не менш, "Металісту" знадобилося 10 хвилин, щоб відігратися: Бланко заробив штрафний, Вілліан пробив - воротар відбив м'яч, але той від поперечини влетів у ворота. Підсумок матчу - 1:1.

Металіст "-" Одд "(Норвегія) - 1:1 (0:0)

Голи: Вілліан (79) - Фредріксон (69)

Склад "Металіста" (перший тайм): Горяїнов - Фініньо, Папа Гуйє, Торсігльєрі, Вільягра, Едмар, Хав'єр (Торрес, 23), Бланко, Соса, Жажа, Крістальдо

Склад "Металіста" (другий тайм): Шуст - Краснопьоров, Березовчук, Обрадович, Азацький, Торрес, Шелаєв, Шарпар, Марлос, Бланко, Вілліан

Попередження: Фініньо (7), Бланко (48), Торрес (72, 73), Вілліан (82) - Самуельсон (48)

Вилучення: Торрес (73, повторне попередження)

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" не зміг обіграти десяту команду Норвегії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua