понеділок, 11 лютого 2013 09:58

"Металіст" не зміг обіграти аматорський клуб перед "Ньюкаслом"

14 лютого "Металіст" зіграє з "Ньюкаслом" у Лізі Європи ФОТО: ru.metalist.ua

Харківський "Металіст" зіграв унічию 1:1 з аматорським англійським клубом "Вітлі Бей" в останньому контрольному матчі напередодні поєдинку Ліги Європи проти "Ньюкасла", який відбудеться 14 лютого.

Команди обмінялися голами на початку зустрічі. На 12-й хвилині рахунок у матчі відкрив Скроггінс після подачі кутового. Через шість хвилин "Металіст" зрівняв результат зусиллями бразильця Марлоса.

Команда "Вітлі Бей" виступає у Північній футбольній лізі Англії, де грають аматорські і напівпрофесійні команди.

"Металіст" полетів до Англії 8 лютого для проведення фінальної підготовки до першого матчу проти "Ньюкасла", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Вітлі Бей - Металіст - 1:1

Голи: Скроггінс (12) - Марлос (18)

Металіст (склад на перший тайм): Горяїнов, Вільягра, Торсігльєрі, Папа Гуйє, Краснопьоров, Торрес, Едмар, Хав'єр, Вілліан, Марлос, Жажа

Металіст (склад на другий тайм): Дишленкович, Обрадович, Торсігльєрі, Березовчук, Азацький, Шелаєв, Шарпар, Краснопьоров, Вілліан, Бланко, Крістальдо

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" не зміг обіграти аматорський клуб перед "Ньюкаслом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua