Четвер, 07 лютого 2013 13:40

Сергій Курченко офіційно став президентом "Металіста"

Сергій Курченко офіційно став президентом "Металіста"
"У "Металіста" великі традиції і кращі в країні вболівальники" - Сергій Курченко ФОТО: metalist.ua

7 лютого загальними зборами акціонерів ПАТ "ФК Металіст" Сергій Курченко був обраний новим президентом клубу. Також було сформовано новий склад наглядової ради клубу.

Сергій Курченко зазначив, що мета, яка ставиться перед клубом - увійти в число лідерів українського футболу, які ведуть реальну боротьбу за титул чемпіона країни.

"Я хочу реально брати участь у житті клубу, а не залишатися тільки його власником. Саме тому я очолив ФК "Металіст" у статусі президента. Я маю намір докласти всі свої сили і забезпечити достатні фінансові ресурси для розвитку нашого клубу і впевнений у його майбутньому успіху.

У "Металіста" великі традиції і кращі в країні вболівальники, які заслуговують найбільших перемог і досягнень" - заявив Курченко.

Нагадаємо, 24 грудня було офіційно оголошено, що "Металіст" проданий групі компаній "ГазУкраїна" і новим президентом клубу буде Сергій Курченко.

Зараз ви читаєте новину «Сергій Курченко офіційно став президентом "Металіста"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода