четвер, 17 січня 2013 13:52

Мессі показав уболівальникам свої Золоті м'ячі
13

У середу, 16 січня, Ліонель Мессі з гордістю продемонстрував футбольним уболівальникам всі свої Золоті м'ячі.

Свій рекордний четвертий Золотий м'яч і три попередні Мессі представив перед першим чвертьфінальним матчем Кубка Іспанії проти "Малаги", який відбувся на "Камп Ноу".

Нагадаємо, четвертий "Золотий м'яч" Мессі отримав 7 січня, ставши єдиним футболістом, у якого є стільки нагород. Тепер за цим показником Лео Мессі випереджає і Йохана Кройфа, і Мішеля Платіні, і Марко ван Бастена, які тричі вигравали цю престижну нагороду.

Сама гра завершилася нічиєю з рахунком 2:2. Гості вийшли вперед на 25-й хвилині після голу Мануеля Іттури. Через 5 хвилин Ліонель Мессі, скориставшись помилкою захисника "Малаги" Веллінгтона, зрівняв рахунок, а ще через хвилину Карлес Пуйоль забив другий гол у ворота гостей. На 75-й хвилині червону картку отримав захисник "Малаги" Начо Монреаль, але в підсумку гості все ж уникли поразки - на 90-й хвилині відзначився Ігнасіо Камачо.

Повторний матч між суперниками відбудеться в Малазі 23 січня.

Зараз ви читаєте новину «Мессі показав уболівальникам свої Золоті м'ячі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua