понеділок, 14 серпня 2006 12:30

Мессі допоміг "Барселоні" перемогти "Ред Булл"

Найсильніша команда Європи іспанська "Барселона" у заключному матчі свого турне по США перемогла "Ред Булл" з рахунком 4:1, повідомляє Рейтерс.

Іспанці відкрили рахунок на 13 хвилині, коли за фол проти Ето"О було призначено пенальті, який чітко реалізував Рональдіньйо. Проте сам же бразилець трохи згодом віддав неточну передачу, яка призвела до небезпечного удару у виконанні Будля. Вальдес із ударом впорався, але колишня легенда Юрій Джоркаєф вдало зіграв на добиванні. Американці, яких нещодавно очолив колишній тренер збірної США Брюс Арена, намагались на полі виглядати гідно. Проте після перерви юний вундеркінд Ліонель Мессі спочатку допоміг знову забити Рональдіньйо, потім забив сам, а ще трохи згодом видав результативну передачу на Савіолу.

Зараз ви читаєте новину «Мессі допоміг "Барселоні" перемогти "Ред Булл"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua