вівторок, 31 серпня 2021 14:41

Мерешко здобула четверту медаль на Параолімпіаді

Єлизавета Мерешко принесла Україні чотири медалі. Фото:Gettyimages.com

Українська плавчиня 29-річна Єлизавета Мерешко здобула бронзову медаль Параолімпійських іграх.

Мерешко розділила третє місце з китаянкою Цзян Юйянь на дистанції 100 м вільним стилем у класі S7.

Мерешко побила свій же світовий рекорд, який установила в Ріо-2016 із часом 1:11.40. Тепер новий найкращий час становить 1:11.07.

Паралімпійською чемпіонкою на дистанції стала італійка Джулія Терці. Друге місце посіла американка Маккензі Коен.

Це четверта медаль Єлизавета Мерешко в Токіо. Тепер у її активі два "золота", одне "срібло" й одна "бронза".

У столиці Японії Токіо відкрилися XVI літні Параолімпійські ігри. Змагання триватимуть із 24 серпня до 5 вересня. В Іграх боротимуться за 539 медалей із 22 видів спорту. Беруть участь рекордні 4403 спортсмени зі 161 країни. Серед них 143 українських атлети, які змагатимуться в 15 видах спорту.

Зараз ви читаєте новину «Мерешко здобула четверту медаль на Параолімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua