неділя, 17 червня 2018 20:29

Мексика несподівано здолала Німеччину - відео

У першому турі на Кубку світу-2018 на стадіоні "Лужники" у Москві збірна Німеччини сенсаційно поступилася Мексиці - 0:1.

Перемогу латиноамериканців тяжко назвати незаслуженою - команда не відсиджувалася в обороні, намагалася гідно протистояти діючим чемпіонам світу.

Ще до перерви Мексика створила кілька небезпечних моментів, один з яких увінчався голом: після стрімкої атаки Лосано отримав пас у штрафному, обіграв суперника і невідпорно пробив у ближній кут. Гольовий пас в активі Ернандеса.

Майже одразу німці могли відновити рівновагу - після удару Крооса зі штрафного м'яч поцілив у поперечину.

Після перерви сталася знакова подія у світовому футболі - на поле вийшов Рафаель Маркес, для якого це 5-й Кубок світу.

А німці, навіть коли на останніх хвилинах у чужий штрафний пішов голкіпер Нойєр, не змогли уникнути поразки.

Німеччина - Мексика 0:1

Гол: Лосано, 35

Німеччина: Нойєр, Кімміх, Боатенг, Хуммельс, Платтенхардт (Гомес, 79), Хедіра (Ройс, 60), Кроос, Мюллер, Озіл, Дракслер, Вернер (Брандт, 86)

Мексика: Очоа, Сальседо, Айяла, Морено, Гальярдо, Еррера, Гуардадо (Маркес, 74), Лайюнь, Вела (Альварес, 58), Лосано (Хіменес, 66), Ернандес

Попередження: Мюллер, 83, Хуммельс, 84 - Морено, 40, Еррера, 90

Кубок світу-2018 стартував 14 червня і триватиме до 15 липня.

Зараз ви читаєте новину «Мексика несподівано здолала Німеччину - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua