Президент Росії Дмитро Медведєв зустрівся з командою в Єкатерининському залі Кремля, оформленому в біло-блакитних тонах - кольорах "Зеніта". В зустрічі брали участь гравці, тренери, керівники "Зеніта", а також міністр спорту, туризму і молодіжної політики РФ Віталій Мутко, який очолює Російський футбольний союз.
Футболісти були одягнені в темні костюми, деякі прийшли з синьо-білими краватками. Капітан команди Анатолій Тимощук приніс кубок, який встановили на білому столику в центрі залу.
Дмитро Медведєв розраховує, що перемога "Зеніта" в Кубку УЄФА дасть новий поштовх розвитку російського футболу. "Молодці! Просто молодці! Щиро радий зустрічі з вами, поздоровляю з блискучою перемогою. Хотілося б, щоб ця перемога була поворотною точкою в розвитку російського футболу", - заявив президент РФ.
Медведєв назвав Кубок УЄФА одним з найприємніших трофеїв європейського футболу. З його слів, "Зеніт" завоював цей кубок в напруженій боротьбі: "Ви перемогли дуже сильних суперників".
Медведєв стверджує, що за футболістів "Зеніта" переживали не тільки вболівальники команди, але і вся країна. "Це тріумф російського футболу", - заявив Медведєв.
Глава держави особливо виділив заслуги головного тренера команди Діка Адвоката: "багато в чому завдяки вашому досвіду, таланту "Зеніт" минулого року став чемпіоном Росії, а початок цього року ознаменувався перемогою в Кубку УЄФА".
Газета.Ru
×
Коментарі