субота, 07 квітня 2012 19:03

"Матч повністю зіпсував суддя, він був заангажованим" - Сьомін

Сьомін: із перших хвилин ми грали проти 14 гравців - 3 судді й "Шахтар". Фото: prosport.tsn.ua

Футбольній команді донецький "Шахтар" під час поєдинку з київським "Динамо" допомагали судді, які від початку матчу були заангажованими.

Так вважає головний тренер "динамівців" Юрій Сьомін, про що він заявив в ефірі телеканалу "Футбол".

Прокоментуйте будь ласка епізод із вилученням Гармаша. Чи переглянули ви його, що думаєте з цього приводу?

"По-перше, сьогодні чудово був організований матч, повні трибуни, прекрасне поле, яке дозволяло грати в гарний футбол. Але, на мій погляд, із перших хвилин ми грали проти 14 гравців. Це три судді й чудова команда "Шахтар" (Донецьк).

Під час видалення Гармаша воротар повинен був почекати, поки він вийде. Гармаш побіг виходити за бокову лінію. У цей час воротар розігрує м'яч. І тут же Гармаш отримує жовту карточку. Як це? Що за правила такі? Чи в кожного правила свої? Я вважаю, що суддя повністю зіпсував матч. Він від початку вже був заангажований. І завжди перед кожним матчем Луческу дає інтерв'ю, де каже, що сьогодні їх суддя буде душити. І щоразу на їхню користь ідуть помилки".

Не пригадаєте, коли вас востаннє вилучали з поля?

"Останній раз - сьогодні".

Нагадаємо, у центральному матчі весняної частини сезону української прем'єр-ліги київське "Динамо" на переповненій "Донбас Арені" програло "Шахтарю" з рахунком 2:0.

Зараз ви читаєте новину «"Матч повністю зіпсував суддя, він був заангажованим" - Сьомін». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua