субота, 29 травня 2010 16:35

Марк Уеббер виграв кваліфікацію гран-прі Туреччини

Гонщик команди Формули-1 Red Bull Марк Уеббер показав кращий час на кваліфікації гран-прі Туреччини. Своє краще коло гонщик подолав за 1 хвилину 26,295 секунди.

Другий результат показав Льюїс Гемілтон з McLaren Mercedes. З другої лінії стартового поля будуть стартувати напарник Уеббера Себастьян Феттель і партнер Хемілтона по McLaren, чемпіон Формули-січень 2009 Дженсон Баттон.

Міхаель Шумахер, який повернувся в нинішньому сезоні після багаторічної перерви показав п'ятий час. Росіянин Віталій Петров, який виступає за команду Renault, буде стартувати з дев'ятої позиції.

Лідерство в загальному заліку ділять два гонщики Red Bull: і у Уеббера, і у Феттеля по 78 очок. На 5 очок від них відстає Фернандо Алонсо з Ferrari. У кубку конструкторів лідерство за Red Bull - 156 очок. На другому місці варто Ferrari, на третьому - McLaren.

Гран-прі Туреччини відбудеться в неділю, 30 травня.

За матеріалами Лента.ру, Турнир

Зараз ви читаєте новину «Марк Уеббер виграв кваліфікацію гран-прі Туреччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua