неділя, 09 травня 2010 16:47

Формула-1. Гран-прі Іспанії без проблем виграв Веббер

У Барселоні відбулася п'ята гонка Формули-1 сезону-2010 Гран-прі Іспанії. Перемогу здобув пілот "Ред Булл" Марк Уеббер, другим фінішував Фернандо Алонсо, а замкнув трійку Себастьян Феттель.

Найбільш яскрава подія гонки відбулася на 65-му колі. У Хемілтона лопнула шина і він втратив у Барселоні друге місце.

В особистому заліку продовжує лідирувати Дженсон Баттон, минулорічний чемпіон світу. В нього 70 очок. На три менше у Фернандо Алонсо. У пілотів "Ред Булл" Феттеля і Веббера – 60 та 53 пункта відповідно. У Масси та Хемілтона – по 49.

У Кубку конструкторів ведуть боротьбу три команди. У "Макларена", "Феррарі" та "Ред Булла" – 119, 116 і 113 очок відповідно.

Формула-1. Гонка Гран-прі Іспанії. 9 травня.