неділя, 23 жовтня 2011 17:48

"МанСіті" розгромив "МЮ" у манчестерському дербі

У центральному матчі 9-го туру англійської Прем'єр-ліги "МанСіті" виграв манчестерське дербі, розгромивши "на виїзді" "МЮ" з рахунком 6:1.

Початок погрому поклав Балотеллі на 22-й хвилині. Продовжив його він у другому таймі, оформивши на 60-й хвилині дубль. Приклад з Балотеллі взяв Джеко на 89-й і 90 +3 хвилинах. Ще один м'яч на рахунку Агуеро (60-та хвилина).

У складі "МЮ" гол престижу забив Флетчер (81-ша хвилина).

В інших матчах "Арсенал" зіграв внічию з "Сток Сіті" (1:1), а "Евертон" на виїзді засмутив "Фулхем" (3:1).

Чемпіонат Англії, 9-й тур

"Манчестер Юнайтед" (Манчестер) - "Манчестер Сіті" (Манчестер) - 1:6

Голи: Балотеллі, 22 (0:1); Балотеллі, 60 (0:2); Агуеро, 69 (0:3); Флетчер, 81 (1:3); Джеко, 89 (1:4); Сільва, 90 +1 (1:5); Джеко, 90 +3 (1:6).

Вилучення: Еванс, 47 ("МЮ").

"Арсенал" (Лондон) - "Сток Сіті" (Сток-он-Трент) - 3:1

Голи: Жервіньо, 27 (1:0); Крауч, 34 (1:1); ван Персі, 73 (2:1); ван Персі, 82 (3:1).

"Фулхем" (Лондон) - "Евертон" (Ліверпуль) - 1:3

Голи: Дренте, 3 (0:1); Руїс, 68 (1:1); Саа, 90 (1:2); Родуелл, 90 +2 (1:3).

Зараз ви читаєте новину «"МанСіті" розгромив "МЮ" у манчестерському дербі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua