понеділок, 23 вересня 2013 10:15

"МанСіті" розгромив "МЮ" у дербі: результати 5-го туру АПЛ
6

"Манчестер Сіті" здобув ввечері 22 вересня перемогу над чинним чемпіоном прем'єр -ліги "Манчестером Юнайтед" у домашньому матчі 5-го туру чемпіонату Англії. Зустріч закінчилася з рахунком 4:1. Про це повідомляється на офіційному сайті чемпіонату.

Рахунок відкрив на 16-й хвилині нападник "Манчестер Сіті" Серхіо Агуеро. Аргентинець забив також перший гол у другому таймі, на 47-й хвилині матчу. Крім того, на 45-й і 50-й хвилині голи у ворота "Манчестер Юнайтед" забили, відповідно, футболісти Яя Туре та Самір Насрі.

Гравці "Манчестер Юнайтед" забили єдиний гол на 87-й хвилині матчу. Його автором став нападник Вейн Руні.

Раніше у неділю, 22 вересня у матчі англійської прем'єр-ліги валлійський "Суонсі" забив два голи лондонському клубу "Крістал Пелас", "Сток Сіті" поступився "Арсеналу " з рахунком 3:1 , а "Тоттенхем" здобув перемогу над "Кардіффом" з рахунком 1:0.

За підсумками недільних матчів у турнірній таблиці лідирують з 12 очками "Тоттенхем" і "Арсенал", з відставанням на два очки за ними йдуть "Челсі", "Манчестер Сіті" і "Ліверпуль". "Манчестер Юнайтед" займає восьме місце з сімома очками, повідомляє "Лента".

Чемпіонат Англії

5- й тур

Крістал Пелас - Суонсі 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 2 Мічу, 0:2 - 48 Дайер.

Арсенал - Сток Сіті 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 5 Ремзі, 1:1 - 26 Кемерон, 2:1 - 36 Мертезакер, 3:1 - 72 Санья.

Арсенал - Шченсни, Санья, Мертезакер, Кошельни, Гіббс, Фламіні, Ремзі, Гнабрі (Міяіті, 73), Озіл (Артета, 80), Вілшер (Монреаль, 73), Жиру.

Кардіфф - Тоттенхем 0:1 (0:0, 0:1)

Гол : 0:1 - 90 Пауліньо.

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед 4:1 (2:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 16 Агуеро, 2:0 - 45 Яя Туре, 3:0 - 47 Агуеро, 4:0 - 50 Насрі, 4:1 - 87 Руні.

Манчестер Сіті - Джо Харт, Сабалета, Настасіч, Компані, Коларов, Яя Туре, Фернандіньо, Навас (Мілнер, 71), Агуеро (Хаві Гарсія, 86), Насрі, Негредо (Джеко, 75).

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Смоллінг, Ріо Фердінанд, Відіч, Евра, Каррік, Феллайні, Валенсія, Руні, Ешлі Янг (Клеверлі, 51), Велбек.

Норвіч - Астон Вілла 0:1 (0:1, 0:0)

Гол : 0:1 - 30 Козак.

Ліверпуль - Саутгемптон 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 53 Ловрен.

Ліверпуль - Міньоле, Туре, Шкртел (Луїс Альберто, 72), Аггер (Хосе Енріке, 57), М. Сако, Джеррард, Лукас, Хендерсон, Аспас (Стерлінг, 46), Мозес, Старрідж.

Ньюкасл - Халл 2:3 (2:1, 0:2)

Голи: 1:0 - 10 Ремі, 1:1 - 26 Брейді, 2:1 - 44 Ремі, 2:2 - 48 Аль-Мухаммад, 2:3 - 76 Алуко.

Вест Бромвіч - Сандерленд 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 20 Сессеньон, 2:0 - 76 Ріджвелл, 3:0 - 90 Амальфітано.

Вест Хем - Евертон 2:3 (1:0, 1:3)

Голи: 1:0 - 31 Моррісон, 1:1 - 62 Бейнс, 2:1 - 76, пенальті Нобл, 2:2 - 83 Бейнс, 2:3 - 85 Лукаку.

Вилучення: Нобл, 81 (Вест Хем).

Челсі - Фулхем 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 52 Оскар, 2:0 - 84 Обі Мікел.

Челсі - Чех, Іванович, Террі, Кейхілл, Е. Коул, Рамірес, Обі Мікел, Шюррле (Лемпард, 79), Оскар, Е. Азар (де Брюйне, 85), Ето'О (Торрес, 64).

Зараз ви читаєте новину «"МанСіті" розгромив "МЮ" у дербі: результати 5-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua