вівторок, 27 серпня 2013 11:34

"Манчестер Юнайтед" і "Челсі" залишилися з нулями, "МанСіті" спіткнувся об новачка: результати 2-го туру АПЛ

"Манчестер Юнайтед" і "Челсі" видали нульову нічию в очній зустрічі вперше з травня 2007 року і втратили перші очки у новому розіграші прем'єр-ліги.

Для лондонців це була остання перевірка перед наміченим на п'ятницю поєдинком за Суперкубок УЄФА проти "Баварії". Досягти перемоги команда Жозе Моурінью не змогла, але і очко в Манчестері стало для неї не найгіршим підсумком.

Для Девіда Мойєса це була перша зустріч на "Олд Траффорд" в якості тренера "МЮ". Його команда володіла невеликою перевагою, проте гості не давали манкуніанцям розвернутися.

Загалом зустріч носила закритий характер і закономірно завершилася нульовою нічиєю, після якої "Челсі" вийшов у таблиці на перше місце, але лише завдяки тому, що провів на один матч більше.

У той же час географічної сусідові манкуніанців - "Манчестер Сіті" - несподівано дісталося від новачка Прем'єр-ліги, "Кардіфф Сіті".

На 52-й хвилині "городяни" повели в рахунку завдяки точному удару Едіна Джеко з лінії штрафного, але господарі в боргу не залишилися.

Вже через вісім хвилин потому Арон Гуннарссон відновив рівність, а потім "Кардіфф Сіті" і зовсім вийшов вперед. Все завдяки Фрейзеру Кемпбеллу, який спочатку вдало зіграв на ближній штанзі після подачі з кутового, а потім оформив дубль, вразивши ціль головою. У компенсований час Альваро Негредо скоротив відставання до мінімуму, але на більше "Манчестер Сіті" не вистачило - 2:3. Зазначимо, що екс-півзахисник "Шахтаря" Фернандіньо вийшов на поле у ??складі "городян" зі стартових секунд і був замінений на 77-й хвилині Мілнером.

Чемпіонат Англії, 2-й тур

Манчестер Юнайтед - Челсі 0:0 (0:0, 0:0)

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Джонс, Відіч, Ріо Фердинанд, Евра, Клеверлі, Керрік, Валенсія (Ешлі Янг, 66), Руні, Уелбек (Гіггз, 78), ван Персі.

Челсі - Чех, Іванович, Террі, Кейхілл, Е. Коул, Лемпард, Рамірес, де Брейне (Торрес, 60), Оскар, Е. Азар (Аспілікуета, 90), Шюррле (Обі Мікел, 87).

Фулхем - Арсенал 1:3 (0:2, 1:1)

Голи: 0:1 - 14 Жиру, 0:2 - 41 Подольскі, 0:3 - 68 Подольскі, 1:3 - 77 Бент.

Халл - Норвіч 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 22, пенальті Брейді.

Саутгемптон - Сандерленд 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 3 Джаккеріні, 1:1 - 88 Фонте.

Сток Сіті - Крістал Пелас 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 31 Шамах, 1:1 - 58 Адам, 2:1 - 62 Шоукросс.

Евертон - Вест Бромвіч 0:0 (0:0, 0:0)

Ньюкасл - Вест Хем 0:0 (0:0, 0:0)

Астон Вілла - Ліверпуль 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 21 Старрідж.

Кардіфф - Манчестер Сіті 3:2 (0:0, 3:2)

Голи: 0:1 - 52 Джеко, 1:1 - 60 Гуннарссон, 2:1 - 79 Ф. Кемпбелл, 3:1 - 87 Ф. Кемпбелл, 3:2 - 90 Негредо.

Тоттенхем - Суонсі 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 58, пенальті Сольдадо.