четвер, 12 березня 2009 00:28

"Манчестер Юнайтед" з легкістю пройшов "Інтер"

"Манчестер Юнайтед" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів приймав на своєму полі міланський "Інтер" - 2:0.

"Манкуніанці" почали зустріч дуже активно. Не пройшло і п"яти хвилин, як Відіч вивів господарів вперед. Гіггз виконав чудову подачу з кутового, Відіч, звільнившись від опіки Патріка Вієйра, головою підрізав м"яч у дальній кут воріт. Після голу гра трохи заспокоїлася. Освіжити те, що відбувалося на полі спромігся Златан Ібрагімович, який після навісу Майкона з флангу небезпечно пробивав головою, м"яч від землі влучив у штангу. Доречі, це був перший у матчі по-справжньому небезпечний момент у "Інтера". Потім був чудовий потужній постріл у виконанні Станковіча, але не вистачило точності.

Після перерви МЮ знову великими силами пішов вперед. І знову, через п"ять хвилин після початку  "манкуніанцям" вдалося забити. Руні довго возився із м"ячем на лівому куті воротарської, потім виконав навіс у штрафну на Кріштіану Роналду. Португалець головою відправив м"яч у сітку воріт.

Через 10 хвилин на полі замість Станковіча з"явився бразилець Адріано. Гра "Інтера" в атаці трохи пожвавішала, але забити до кінця зустрічі підопічним Жозе Моурінью так і не вдалося.

МЮ перемагає за сумою двох матчів із рахунком 2:0 і виходить до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.