четвер, 12 березня 2009 00:13

Всупереч усім, "Барса" виграє у "Ліона"

Каталонська "Барселона" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів упевнено переграла на своєму полі "Ліон" - 5:2.

Половина тайму знадобилося "Барсі", щоб відкрити рахунок у матчі. Контратаку, яку почав Маркес, завершив Тьєррі Анрі.

Через дві хвилини француз оформив дубль. Хаві знайшов пасом Анрі на лівому куті штрафної і той з 15-ти метрів точним ударом поклав м"яч у ближній кут воріт.

Під завісу тайму Мессі зробив рахунок 3:0. Обігравши по дорозі до штрафної трьох захисників, Мессі зіграв у стінку з Ето"О і з 13-ти метрів відправив м"яч під дальню штангу.

Через чотири хвилини Ето"О довів рахунок до розгрому. Проте не пройшло і хвилини як гравцям "Ліона" вдалося забити один м"яч. Макун головою замкнув навісну передачу з кутового.

Одразу ж після перерви Жуніньо скоротив відтставання до двох м"ячів. Але останнє слово в цьому матчі залишилося за каталонською командою.

На останній доданій хвилині матчу Сейду Кейта встановив остаточний рахунок у матчі.

За сумою двох зустрічей (6:3) каталонська "Барселона" виходить до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

as.com, gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Всупереч усім, "Барса" виграє у "Ліона"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua