середа, 07 листопада 2018 21:05

"Манчестер Сіті" - "Шахтар" 6:0. Машина Гвардіоли знищила "гірників"

В матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" зіграє на виїзді проти англійського "Манчестер Сіті". Для української команди матч буде дуже непростим, англійська команда зараз набрала дуже непоганий хід. "Містяни" виграли 9 з 10 останніх поєдинків, ще один матч зіграли внічию.

Два тижні тому "гірники" були розбиті на власному полі. В складі "Ман Сіті" особливих змін не буде, а от гірники матимуть більше шансів в атаці. Після травми відновились ключові атакувальні гравці "донеччан - Марлос і Тайсон. Щоправда, невідомо, чи зможуть вони відіграти весь матч.

Поточний стан справ у групі не вселяє оптимізму. "Гірники" знаходяться на останній сходинці поступаючись за додатковими показниками навіть "Хоффенхайму".

Турнірна таблиця групи F, після трьох турів
У випадку поразки "гірників" та перемоги "Ліону" в паралельному матчі, шанси на вихід в плей-офф залишаться суто теоретичні.
Матч будуть обслуговувати:
Головний арбітр: Віктор Кашшаї.

Помічники рефері: Дьордь Рінг, Венцель Тот.

Четвертий рефері: Петер Береттян - всі четверо предстаники Угорщини.

Стартові склади команд:

Манчестер Сіті: Едерсон – Вокер, Стоунз, Ляпорт, Зінченко – Фернандінью, Б. Сілва, Д. Сілва – Марез, Жезус, Стерлінг

Шахтар: Пятов – Матвієнко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі – Степаненко, Майкон – Тайсон, Ковлаенко, Болбат - Мораєс

Стартовий свисток!

4' "Ман Сіті" активно розпочав матч, контролюють м'яч господарі поля на половині поля "гірників".

8' М'яч під контролем господарів, але моментів поки немає в нашому матчі.

10' Першу атаку провели "гірники", завершував її Мораес, але його удар не спричинив труднощів для Едерсона.

11' Тут же відповіли "містяни", Жезус пробивав головою після подачі Сільви - в руки Пятову.

13' Гол! "Манчестер Сіті" відкриває рахунок в матчі. Давід Сільва підставив ногу під ідеальний простріл Мареза. Явний провал захисту "гірників". 1:0

17' Бернарду Сілва накрутив кількох захисників та пробив по воротах з метрів 25 - в руки Пятову

22' "Містяни" повністю контролюють гру, ав атаці у "Шахтаря" зовсім нічого не виходить.

24' Пенальті!! Віктор Кашшаі в своєму репертуарі!! Рахім Стерлінг перечепився через газон та впав, арбітр вирішив, що це пенальті! Після таких пенальті арбітрів потрібно відсторонювати від суддівства, цце жах.

24' Габріел Жезус реалізовує цей безглуздий пенальті! 2:0

27' Болбат пробивав з льоту з метрів з 15, але м'яч пролетів вище воріт.

30' Непогану контратаку провели "гірники", Матвієнко завершував її ударом, але на лінії воріт удар заблокували.

33' Жезус виходив віч-на-віч з Пятовим, але переграти голкіпера не зміг

37' Де що заспокоїлась гра, м'яч переважно в центрі поля.

42' Активніше "гірники" виглядають в останні хвилини, але завдати неьезпечного удару по воротах не вдається

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 62% - 38%

Удари (в площину) 8(4) - 4(1)

Фоли 5- 2

Другий тайм!

48` Гол! Це пахне розгромом. Рахім Стерлінг відмінний сольний прохід завершив потужним ударом в дальній кут. 3:0

53' Заспокоїлась гра, господарі не форсують подій, чекають на помилку суперника, а "гірники" вдало контролюють м'яч лише на власній половині поля, просунутись далі не вдається.

55' Ледь не залетів четвертий м'яч у ворота Пятова. Бернардо Сілва прорвався по флангу та м'яко прострілив вздовж лінії воріт, на щастя замкнути простріл нікому не вдалось.

62' Малюнок гри незмінний - "Манчестер" впевнено контролює м'яч, "Шахтар" обороняється та іноді намагається контраткувати.

71' Ще один пенальті у ворота "Шахтаря". Цього разу все справедливо. Степаненко зніс Давіда Сільву.

72' Гол! Впевнено Габріел Жезус реалізовує одинадцятиметровий удар. 4:0

76' Міг і п'ятий влетіти у ворота Пятова. На щастя Марез у дальній кут не влучив.

78' Ракіцький пробивав зі штрафного - Едерсон потягнув дуже складний удар.

82' Господарі поля віддали ініціативу "гірникам", але використати це наша команда поки не може.

84' Гол! Обрізка "гірників" в центрі поля, завершилась контратакою "містян". Завершив її Марез потужним ударом по центру. 5:0

88' Стерлінг міг забити шостий, але пощастило "Шахтарю" в цьому епізоді.

90+1' "Ман Сіті" не зупиняється. Габріель Жезус забиває шостий гол для "Сіті" та третій для себе. 6:0

Фінальний свисток.

Донецький "Шахтар" зазнав розгромної поразки від "Манчестер Сіті". Як не прикро це визнавати, але результат цілком закономірний.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" - "Шахтар" 6:0. Машина Гвардіоли знищила "гірників"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua