неділя, 17 квітня 2011 01:08

"Манчестер Сіті" не пустив "МЮ" у фінал Кубка Англії

У півфінальному матчі Кубка Англії "Манчестер Сіті" з рахунком 1:0 обіграв "Манчестер Юнайтед". Зустріч пройшла на лондонському стадіоні "Вемблі".

Єдиний гол у ворота суперників на 52-й хвилині матчу забив івуарійський півзахисник Яя Туре, скориставшись помилкою Майкла Карріка. На 72-й хвилині гри з поля був вилучений Пол Скоулз, так що "Манчестер Юнайтед" догравав матч удесятьох.

Таким чином, підопічні Алекса Фергюсона втратили можливість завоювати відразу три нагороди в цьому сезоні. Нагадаємо, що поки "Манчестер Юнайтед" лідирує в чемпіонаті Англії. "МЮ" також зіграє з німецьким клубом "Шальке" у півфіналі Ліги Чемпіонів.

Що стосується Кубка Англії, то другий фіналіст визначиться 17 квітня в матчі між "Болтоном" і "Стоук Сіті", пише Лента.ру.

Кубок Англії

1 / 2 фіналу

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Яя Туре (52).

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Джо Харт, Сабалета, Компані, Лескотт, Коларов, Яя Туре, Сілва (Вієйра, 86), Беррі, Н. де Йонг, Джонсон (Райт-Філліпс, 79), Балотеллі.

МЮ: ван дер Сар, О'Ши (Фабіо, 84), Відіч, Ріо Фердинанд, Евра, Пак Чжи Сун, Скоулз, Валенсія (Х. Ернандес, 65), Каррік, Нані, Бербатов (Андерсон, 74).

Попередження: Сабалета (65), Балотеллі (68), Н. де Йонг (74), Компані (84).

Вилучення: Скоулз (72).

Болтон - Сток Сіті

17 квітня. "Рібок Стедіум", 18.00.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" не пустив "МЮ" у фінал Кубка Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua