субота, 02 квітня 2011 17:47

Вейн Руні знищив "Вест Хем"

"Манчестер Юнайтед" завдяки хет-трику Вейна Руні здобув перемогу над "Вест Хемом" в гостьовому матчі англійської футбольної прем'єр-ліги.

Гра 31-го туру, що пройшла в суботу в Лондоні на стадіоні "Болейн Граунд", закінчилася перемогою гостей з рахунком 4:2, хоча до 25-й хвилині "молотобійці" вели в рахунку 2:0 завдяки двом голам Марка Нобла з пенальті. У складі команди Алекса Фергюсона відзначилися Вейн Руні (65-я, 73-я і 79-а хвилини), а також мексиканець Хав'єр Ернандес (84).

"Манчестер Юнайтед" набрав 66 очок і продовжує лідирувати в турнірній таблиці чемпіонату Англії. "Вест Хем" з 32 балами посідає 18-у сходинку.

Вест Хем - МЮ 2:4

Голи: Нобл, 11, 25 (обидва - з пенальті) - Руні, 65, 73, 79 (з пенальті), Чічаріто, 84

Вест Хем: Грін, Якобсен, да Кошта, Апсон, Брідж, О `Ніл (Обінья, 83), Паркер, Нобл (Кін, 83), Хітцльшпергер, Коул (Пікьонн, 68), Ба

МЮ: Кущак, Фабіо, Смоллінг, Відіч, Евра (Чічаріто, 46), Валенсія, Гібсон, Каррік, Парк (Бербатов, 64), Гіггз, Руні (Нані, 87)

Попередження: да Кошта - Відіч, Гібсон

Зараз ви читаєте новину «Вейн Руні знищив "Вест Хем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua