субота, 23 жовтня 2021 21:53

"Манчестер Сіті" без Зінченка розгромив "Брайтон"

Філ Фоден став автором дубля. Фото: Global Look Press

Сьогодні, 23 жовтня, на стадіоні "Фалмер - Зе Амекс" в місті Брайтон енд Гоув у рамках 9-го туру англійської Прем'єр-ліги "Брайтон енд Гоув Альбіон" приймав "Манчестер Сіті". Гості здобули перемогу - 4:1.

Рахунок в матчі був відкритий на початку першого тайму. На 13-й хвилині зустрічі відзначився півзахисник "городян" Ілкай Гюндоган, йому асистував Бернарду Сілва.

На 28-й хвилині матчу півзахисник "Манчестер Сіті" Філіп Фоден завдав результативний удар, гольову передачу віддав Джек Гріліш. На 32-й хвилині Фоден оформив дубль.

На 81-й хвилині матчу пенальті в ворота "Манчестер Сіті" реалізував півзахисник "Брайтона" Алексіс Мак Аллістер.

У доданий до другого тайму час гол забив нападник "городян" Ріяд Марез, результативну передачу віддав Фоден.

Українець Олександр Зінченко весь матч просидів в запасі.

"Манчестер Сіті" набрав 20 очок в 9 матчах і займає 2-е місце в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги сезону-2021/2022. "Брайтон" (15) - на 4-му місці. Лідирує лондонський "Челсі", який набрав 22 очки в 9 зустрічах. Чинним чемпіоном Англії є "Манчестер Сіті".

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" без Зінченка розгромив "Брайтон"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua