субота, 23 жовтня 2021 18:45

"Баварія" легко розгромила чергову жертву

Левандовський забиває в кожному матчі. Фото: Reuters

У матчі 9-го туру німецької Бундесліги суперник київського "Динамо" в групі Ліги чемпіонів мюнхенська "Баварія" зустрічалася з "Гоффенхаймом". Гра пройшла на стадіоні "Альянц-Арена" в Мюнхені і завершилася перемогою господарів з рахунком 4:0.

На 16-й хвилині зустрічі рахунок відкрив півзахисник "Баварії" Серж Гнабрі, який забив гол після передачі хавбека Джамала Мусіали. На 30-й хвилині перевагу мюнхенців зміцнив нападник Роберт Левандовський. Результативну передачу віддав форвард "Баварії" Томас Мюллер. До розгромного рахунок довів нападник "Баварії" Ерік Шупо-Мотінг. Четвертий гол у ворота гостей в кінцівці зустрічі відправив форвард мюнхенського клубу Кінгслі Коман.

М'яч Роберта Левандовського виявився аж 10-им в чемпіонаті і 17 точним ударом в сезоні. Він обійшов у гонці бомбардирів норвежця Ерлінга Голанда з "Боруссії" Дортмунд.

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" легко розгромила чергову жертву». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua