субота, 04 травня 2019 08:25

Малиновський відзначився черговим голом у чемпіонаті Бельгії

Руслан забив 5 м'яч з пенальті

У 7 турі чемпіонської групи чемпіонату Бельгії Генк приймав Антверпен. На 25-ій хвилині матчу господарі заробили право на пенальті.

11-метровий удар пішов виконувати український півзахисник Руслан Малиновський. 25-річний футболіст впевнено переграв голкіпера суперника Болата, пробивши у самісінький кут воріт. Про це пише "Футбол-24"

Таким чином Маліновський голом допоміг Генку обіграти Антверпен і зробити передостанній крок до чемпіонства.

У другому таймі Генк забив ще тричі, а українець був замінений за рахунку 3:0, на 66-ій хвилині.

Завдяки цій перемозі лімбуржці набрали 50 очок і наблизилися на відстань одного кроку від чемпіонства – вони мають 9 пунктів гандикапу.

3 очки в наступних трьох матчах гарантують Генку титул. Антверпен з 38 пунктами залишився на 3-му місці.

Для Малиновського забитий м'яч став 16 у сезоні. Також на рахунку Руслана 15 результативних передач.

Зараз ви читаєте новину «Малиновський відзначився черговим голом у чемпіонаті Бельгії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua