понеділок, 26 серпня 2019 08:49

Малиновський допоміг своїй команді здобути перемогу в стартовому турі чемпіонату Італії

Після появи на полі Руслана Малиновського "Аталанта" забила 2 м'ячі та здобула перемогу в матчі

В рамках першого туру Серії А "Аталанта" проводила гостьовий поєдинок проти СПАЛа. Команда Джан П'єро Гасперіні відсвяткувала вольову перемогу з рахунком 2: 3.

Стартовий відрізок зустрічі "Аталанта" провалила - вже до 27-й хвилині програвала 0: 2 після пропущених м'ячів від Федеріко Ді Франческо і Андреа Петанова. До перерви бергамаско вдалося відквитати один гол зусиллями Робіна Госенса.

Героєм другого тайму став виданий на заміну Луїс Мюріель, який в дебютному матчі за "Аталанту" відзначився дублем. Спочатку колумбійцю асистував Папу Гомес, а в випадку з другим голом йому вдався чудовий удар з-за меж штрафного майданчика.

У складі "Аталанти" дебютував в офіційному матчі Руслан Малиновський - українець вийшов на поле на 54-й хвилині замінивши Ремо Фройлера при рахунку 2: 1 на користь СПАЛа.

У наступному турі 1 вересня "Аталанта" вдома прийматиме "Торіно"

Зараз ви читаєте новину «Малиновський допоміг своїй команді здобути перемогу в стартовому турі чемпіонату Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua