вівторок, 15 вересня 2020 19:25

Луческу на класі обіграв АЗ

На шляху "Динамо" до Ліги чемпіонів знову постане нідерландський клуб Фото sport.ua

Добрий вечір!

В Україну із великим запізненням, викликаним пандемією коронавірусу, повертається Ліга чемпіонів. Київське "Динамо" в третьому кваліфікаційному раунді приймає вдома нідерландський клуб АЗ з міста Алкмар.

Кияни ще в далекому 1975 році вперше помірялися силами з нідерландським клубом і відтоді протистояння проходить із перемінним успіхом. Востаннє, ще за тренера Хацкевича динамівці не стільки за результатом, скільки за грою поступилися славнозвісному "Аяксу". А значить, прийшла черга брати реванш!

Тим більше, що тренер "Динамо" Мірча Луческу сповнений амбіцій відразу пробитися зі своїм новим клубом до Ліги чемпіонів. Чи вдасться це румунському фахівцеві, дізнаємося близько 22-ої години.

Тренери команд вже оголосили стартові склади. Луческу здивував, виставивши на гру 18-річного Забарного.

"Динамо": Бущан, Караваєв, Миколенко, Забарний, Кенджьора, Шапаренко, Сидорчук, Буяльський, Де Пена, Родрігеш, Супряга.

Запасні: Бойко, Вербич, Шепелев, Соль, Леднєв, Андрієвський, Сирота.

АЗ: Бізот, Вейндал, Влар, Копмейнерс, Свенссон, Мідтше, Де Віт, Класі, Гудмундссон, Боаду, Стенгс.

Запасні: Верхюлст, Хацідьякос, Ідрісса, Дрейф, Летсхерт, Рейндерс, Сугавара.

Команди виходять на поле.

Гра почалася!

3 хв. По черзі сходили в атаку команди, але без особливих загроз.

5 хв. Супряга забіг в офсайд.

7 хв. Родрігеш перехопив м'яч, але замість пасу на Супрягу завовтузився і втратив.

10 хв. Здається, починають сміливішати команди. Бо спочатку грали дуже обережно.

13 хв. Момент у АЗ! Високу подачу прийняв форвард гостей, але, на щастя м'яч відскочив до Бущана.

15 хв. Жовта у Буяльського за гру прямою ногою.

18 хв. Затяжна позиційна атака киян закінчилася фолом Родрігеша в атаці.

20 хв. І люксембуржець тепер із гірчичником! наступив на ногу супернику.

24 хв. На пенальті претендували гості, але більше малювали, аніж порушував Сидорчук.

26 хв. Таки забили гості, але суддя помітив, що м'яч залишив межі поля. Залишається – 0:0.

29 хв. Штрафний заробили українці, але навіс Де Пени впав просто в руки воротарю Бізоту.

33 хв. Ну, тепер жовта і в голландців. Стенгс влупив по ногах Караваєва.

36 хв. Знову просить пенальті АЗ. Боаду падав, але порушення справді не було.

40 хв. Нудний матч, якщо чесно. Не хочуть ризикувати команди. Ось Боаду ніби втік, а вдарив аби-куди.

43 хв. Бездарний розіграш штрафного від "Динамо" закінчився прогнозованою подачею в руки голкіпера АЗ.

45 хв. Нарешті перший момент у киян. Кенджьора пройшов правим флангом і віддав на Буяльського, але головою в стрибку захисник виніс м'яч. Хоч щось!

І відразу свисток на перерву.

46 хв. Відновили гру команди.

48 хв. Стенгс бив сильно і несподіваний рикошет від Сидорчука дезорієнтував Бущана. Але м'яч пройшов у сантиметрах від штанги. Пощастило.

49 хв. ГОЛ!!! "Динамо"! Буяльський підловив суперника на обрізці й віддав на Родрігеша. А Жерсон відправив м'яч точно в дев'ятку – 1:0!

53 хв. Де Пена ледь не замкнув дальню штангу головою, але замість удару штовхнув суперника.

56 хв. АЗ, здавалося, пішов забивати у відповідь, але замість навали катає м'яч у центрі поля.

57 хв. Заміна в гостей. Ідрісса вийшов замість Гудмундсена.

59. хв. Супряга!!! Ну як так? Пройшов двох, бив з носака, але захисник кинувся, як під танк і не дав забити.

63 хв. Де Пена пройшов правим флангом і віддав на Супрягу, але Влад на швидкості не зумів завдати прицільного удару.

67 хв. Небезпечно били головою гості, але вище воріт.

68 хв. Мідтше залишив поле. Дрейф вийшов замість нього. Лягли на курс летючі голландці.

71 хв. Перший кутовий у матчі (!) подали гравці АЗ, але з переляку вибили його за лицьову лінію.

74 хв. Заміна в киян. Замість Супряги виходить Вербич.

76 хв. Щоби ви розуміли сутність гри. Кількість ударів по воротах – 2:1 на користь "Динамо".

78 хв. Буяльський з боями пробився у воротарський майданчик, але удари п'ятою – не сильна сторона Віталія.

80 хв. І зразу заміна в киян. Андрієвський замість Буяльського. А в нідерландців Влар пішов з Поля. Замість нього вийшов Сугавара.

82 хв. Де Пена з вигідної позиції пробив слабко!

84 хв. І знову Де Пена. Вже набагато сильніше, але геть не точно!

85 хв. Кенджьора й Ідріссі не поділили щось на фланзі й отримали по жовтій.

86 хв. Кенджьора й Родрігеш пройшли флангом, воротар пролетів повз м'яч, а Микола Шапаренко забив у порожні ворота! – 2:0!

89 хв. Дві штанги підряд врятували киян. Ідріссі й Буаду били гарно, але Бущан і удача динамівців не дали їм забити. Дикий нефарт!

90+1 Леднєв вийшов замість автора голу Шапаренка.

90+4 Караваєв небезпечно пробив, але вище воріт!

Все, свисток! Кияни виграли і вийшли в раунд плей-оф.

Третій раунд складався з одного матчу. В наступному колі "Динамо" зіграє з переможцем матчу "Гент" – "Рапід".

Зараз ви читаєте новину «Луческу на класі обіграв АЗ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua