пʼятниця, 30 вересня 2011 00:34

Ліга Європи. "Динамо" і "Ворскла" залишилися без перемог

Київське "Динамо" в груповому раунді ЛЄ знову не зуміло здобути перемогу. Другий матч поспіль кияни зіграли з рахунком 1:1.

На швидкий гол Ідейе господарі відповіли точним ударом в роздягальню у виконанні Міхи.

У другому таймі динамівці мали ні одну можливість забити, але разом з тим і господарі поля могли не раз засмутити динамівців, котрі, судячи з усього, виявилися не готові до такого шаленого опору.

У паралельному матчі "Ворскла" на своєму полі приймала "Ганновер".

За підсумками першого тайму гості вели з перевагою у два м'ячі завдяки точним ударам Абделлауе і Пандера. Але на початку другого полтавці зусиллями Курилова скоротили до мінімуму розрив у рахунку. Після чого до фінального свистка буквально обклали штрафну німецької команди, але дотиснути суперника так і не зуміли.

Маккабі - Динамо 1:1

Голи: Миха, 44 - Ідейе, 9

Маккабі: Хаймо, Нівалдо, Цив, Веред, Пунчец (Ісраілевіч, 70), Альберман (Лугассі, 46), Медуньянін, Йейні, Даббур (Іцхакі, 62), Миха, Колауті

Динамо: Шовковський, Данило, Бетао, Юссуф, Попов, Вукоєвич, Гармаш (Аруна, 27), Алієв (Гусєв, 60), Ярмоленко, Шевченко, Ідейе (Мілевський, 83)

Ворскла - Ганновер 1:2

Голи: Курилов, 50 - Абделлауе, 32, Пандер, 44

Ворскла: Долганський, Даллку, Ткачук, Курилов, Селін, Чеснаков (Маркоскі, 76), Ребенок, Безус, Кривошеєнко (Громов, 85), Сачко (Янузі, 46)

Ганновер: Цілер, Черундоло, Погатець, Хаггі, Шульц, Пандер, Лала (Шмідебах, 71), Шлаудрафф, Штіндл, Пінту, Аблеллауе (Собех, 76)

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Динамо" і "Ворскла" залишилися без перемог». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua